Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
haberYOL DA YAPARIM HEYKEL DE !

SÜLEYMANPAŞA 14 Ekim 2017
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Bisanthe Taş Heykel Sempozyumu’ sona erdi. Düzenlenen törende Süleymanpaşa Belediye Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat çarpıcı açıklamalarda bulanarak, “Hani diyorlar ya; ‘Heykele harcayacağın parayı, yola harca’ diye. Biz zaten yol yapıyoruz. Yol standart bir iş. Yol bugün bozulur, yarın yapılır. Bu rutin bir iş. Ama şehrin hafızasında kalacak olan sanattır, kültürdür, edebiyat ve bilimdir. İşte o kalıcı eserleri de şehre armağan edebilmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.
haberEDİRNE ÖNEMLİ BİR İSMİ AĞIRLAYACAK

SÜLEYMANPAŞA 14 Ekim 2017
haber Reklam AMATÖR SPORA DESTEK

SÜLEYMANPAŞA 14 Ekim 2017
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
haberABD’NİN İLK AMBARGOSU DEĞİL

SÜLEYMANPAŞA 14 Ekim 2017
haberİŞSSİZLERE MÜJDE

SÜLEYMANPAŞA 14 Ekim 2017
haberALEYNA TİLKİ TEKİRDAĞ’A GELİYOR

SÜLEYMANPAŞA 14 Ekim 2017
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Sahnesi, sezonu "Ters Köşe" adlı tiyatro oyunu ile açtı. Ray Cooney’nin “Caught in the Net” adlı oyunundan uyarlanan ve Cem Uslu‘nun yönettiği "Ters Köşe" tiyatro oyunu, Çorlu‘da izleyiciyle buluştu.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu 29 Ekim Cumhuriyet Anaokulu ile Cemile Yeşil Anadolu Lisesi öğrencileri, Hayvanları Korum Günü’nde Çorlu Belediyesi Hayvan Bakımevini ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
Kumyol Caddesi‘nde Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve yüklenici firma ekipleri tarafından yürütülen asfalt çalışmaları kapsamında ikinci etap tamamlandı.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen ve 2 Ekim 2017 Pazartesi günü başlayacak olan kurs kayıtları devam ediyor.
süleymanpaşa haberleri
Orion AVM ile Japon Kazue Company işbirliği ile gerçekleştirilen Japon Kültür Günleri, düzenlenen törenle başladı.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Başkan Yardımcısı Oktay Çolpan, inşaat çalışmaları devam eden Atakent Kapalı Pazar Yeri‘nde incelemelerde bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Gazi Osman Paşa Mahallesinde bulunan ve revizyon çalışmaları tamamlanarak kullanımına açılan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nda incelemelerde bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çerkezköy İlçesi yatırım ve projelerin görüşüldüğü değerlendirme toplantısı düzenlendi
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi prestij projelerinden olan Çerkezköy Kültür Merkezini inşaatı temel atma töreninde konuşan CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Tekirdağ belediyeleri tarafından kısa sürede büyük tesislerin yapıldığına dikkat çekerken belediyelere haksız bir şekilde saldırılar yapıldığını ileri sürdü. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise “şu anda yeni hizmet binamızı yapıyoruz. 166 milyon liraya, en az 100 yıl hizmet verecek binamızı inşa ediyoruz” dedi.
süleymanpaşa haberleri
5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu gereği Çerkezköy İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Kaymakam Atilla Selami Abban’ın başkanlığında, Çerkezköy Kaymakamlığı toplantı salonunda yapıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Atilla Selami Abban, terörden sonra en büyük belanın uyuşturucu olduğunu söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy İlçesine yapılması planlanan kömürlü termik santrali için için Bakanlar Kurulu’nun verdiği ‘Acele Kamulaştırma’ kararına Danıştay’dan durdurma kararı
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Tepe mevkiinde bulunan bir sitede, 3 kez ardı ardına patlama meydana geldi. İddiaya göre havuzun temizlenmesi için klor malzemesinin karışımını hazırlayan personelin hatası sonucu oluşan patlamalarda birçok araç zarar görürken, kırmızı alarma geçen sitede maliklerin bodrum kata inmeleri engellendi, kokudan dolayı birçok vatandaş etkilendi.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
10 Ekim 2017 Salı gecesi saat 22.00‘de araç çarpması sonucu yaralanıp yolun kenarında acı çekerek yatan yavru köpeğe, Malkara Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri Birimi ekipleri müdahalede etti.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri ve Malkara Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından İsmet İnönü, Şehit Selim Vural ve 14 Kasım Caddeleri üzerine gerekli görülen yerlere trafik levhaları dikildi.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 11 Ekim 2017 Çarşamba günü 13.30 ile 14.30 saatleri arasında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
süleymanpaşa haberleri
Eylül ayında UKOME’nin yapmış olduğu toplantıda; ‘0-3 km 130 TL, 0-8 km 150 TL, 0-15 km 175 ve 15 km’den sonra her km için 3 TL’ olarak belirlenen fiyatlara servisler uymuyor. Servisçilerin, velilerden tarifenin üzerinde ücret talep etmesinden dolayı velilerin ve servisçilerin adeta arası açıldı. Servis ücretleri tartışması durdurak bilmiyor.
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015