‘Biz Tekirdağspor partisindeniz’

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Tekirdağspor Kulübü Başkanı Zeki Sezer, kulüp binasında basın mensupları ile bir araya geldi. Tekirdağ’ı yönetenlerin Tekirdağ’a sahip çıkmadığını belirten Zeki Sezer, sezonun başlamasına bir aydan az bir süre kala ‘Tekirdağspor’a sahip çıkın’ çağrısında bulundu.
Haber Süleymanpaşa 9 Ağustos 2017 Bu Haber 216 kişi tarafından okundu.


‘Biz Tekirdağspor partisindeniz’

Göreve geldikleri günden bu yana bütün siyasi partilere eşit mesafede olduklarını belirten Zeki Sezer, “Göreve geldiğimiz günden beri ben ve arkadaşlarım, gecemizi gündüzümüze katıp Tekirdağspor için çalışıyoruz. Tekirdağspor, bu şehirde bütün partilerin, siyasi görüşlerin üstündedir. Ben ve arkadaşlarım Tekirdağspor yönetimine talip olduğumuzdan beri sadece Tekirdağspor partisindeniz, bütün siyasi partileri, sivil toplum kuruluşlarını, Tekirdağ’ı sevenleri Tekirdağspor’a yardım etmeye davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Destekler olmadan bu iş olmaz”

Tekirdağspor için elinden geldiği kadar mücadele ettiğini ve Tekirdağspor için kaynaklar yaratmaya çalıştığını ifade eden Sezer, “Tekirdağspor’un acil olarak maddi desteğe ihtiyacı var. Ben ve ekibim elimizden geldiği kadar imkanları zorluyoruz, kapıları çalıyoruz, sponsorlar arıyoruz. Ancak bize destek verilmediği sürece bu iş çok zor. Tekirdağ’da başta büyükşehir belediye olmak üzere herkesin Tekirdağspor’a sahip çıkması gerekiyor” dedi.

“Günde bir saat uyuyoruz”

Tekirdağspor için gece gündüz demeden çalıştıklarını vurgulayan Sezer, “Şuana kadar bize 240 bin TL yayın geliri geldi, Spor Toto’dan da 150 bin TL gibi bir para gelecek, toplam 390 bin TL’lik bir rakam geliyor. Ama biz bu paraya temliklerden dolayı dokunamıyoruz ve kullanamıyoruz. Bu bizim için çok büyük bir sorun. Ama biz tüm bu olumsuzluklara rağmen,  futbolcuları Tekirdağ’a getirdik, transferler yaptık, takımımızı kampa gönderdik, en iyi şekilde lige hazırlanmaları için çalışıyoruz. Tekirdağspor için yeri geliyor günde sadece 1 saat uyku uyuyabiliyoruz. İşimizden, aile hayatımızdan kısıp Tekirdağspor’a ayırıyoruz” açıklamalarında bulundu.

“24 Ağustos’a kadar nakte ihtiyacımız var”

Anlaşma sağlanan futbolcuların ödemeleri ve TFF lisansının çıkartılabilmesi için acil olarak Tekirdağspor’un nakit paraya ihtiyacının olduğunun altını çizen Sezer, “TFF lisansı çıkartabilmek ve lige katılım sağlamak için 24 Ağustos’a kadar nakit paraya ihtiyacımız var. Biz teknik ekibimize ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyoruz. Belediyelerimize, iş adamlarımıza ve Tekirdağ’daki tüm kurum ve kuruluşlara sizin aracılığınız ile çağrıda bulunuyorum. Gelin Tekirdağspor’a destek olun, bu takım arkasında durun, bizde Tekirdağspor’u 50. Yılında hakettiği noktaya getirelim” dedi.

“Bize zaman verilirse bu işin altından kalkarız”

Geçmiş yönetimlerde olduğu gibi kendilerine de zaman verilmesini söyleyen Başkan Zeki Sezer, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bize geçmiş yönetimlere tanınan süre tanınırsa, eminim ki Tekirdağspor için çok faydalı işler yapacağız. Tekirdağspor’un transfer harcaması yaklaşık 3 Milyon TL’di. Biz bu rakamı yarı yarıya düşürdük ve kaliteli futbolcular transfer ettik. Tekirdağspor için tasarruf yapmaya çalışıyoruz. Sadece ateşe lazım olan bir kıvılcım gerek. O kıvılcımı bize verirlerse biz o ateşi  büyütebiliriz.”  

“Gerekirse istifa ederim”

Gerekli destek alamazlarsa, Tekirdağspor’un önünü açmak için istifa eder misiniz sorusuna, Tekirdağspor’a faydamız olacaksa istifa ederim cevabını veren Sezer, konuyla ilgili şu cümleleri söyledi: “Biz gerekli desteği alamazsak ve Tekirdağspor’u yönetmeye talip arkadaşlar çıkarsa, biz Tekirdağspor’un faydası için arkadaşların önünü açarız. Bunu her zaman söylüyorum.  Biz Tekirdağspor’u iyi yerlere getirmek için yönetime geldik. Bizden daha iyi bu kulübü yöneteceklerini düşünen arkadaşlar varsa, gönül rahatlığıyla Tekirdağspor’un iyi olması için yönetimi onlara devrederiz.”

Kombineler Satışta

Bu sezon 50. Yılını kutlayacak olan Tekirdağspor’un, 50. Kuruluş yıl dönümü kapmasında çeşitli ürünleri taraftarla buluşturacaklarını ifade eden Sezer, “Kulüp olarak bu sezon 50. Yılımızı kutluyoruz. 50. Yılımıza özel olarak taraftarımıza çok güzel ürünler çıkartacağız. 50. Yılımızı kutlayacağımız 2017-2018 sezonu için kombine satışlarımız başladı. Kombine ücreti 100 TL. Bütün taraftarımızı kombine alıp Tekirdağspor’a destek olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriFarklı Doğum Günü Hediyeleri


GÜNDEM 19 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriZABITA’DAN ÖRNEK ÇALIŞMA


GÜNDEM 19 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSÜLEYMANPAŞALILAR ADETA SANAT GALERİSİNDE GEZECEK


GÜNDEM 19 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMUHTARLAR GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI


GÜNDEM 19 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMAAŞLARA YENİ YIL AYARI


GÜNDEM 19 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSÜLEYMANPAŞA MODERN OTOBÜS TERMİNALİNE KAVUŞUYOR


GÜNDEM 18 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSARIKOCA CEVİZ HASADINDA ÜRETİCİLERLE BİR ARAYA GELDİ


GÜNDEM 18 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriRODOSTOBİS’TEN DENEME SÜRESİNCE ÜCRETSİZ TARİFE


GÜNDEM 18 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriHASRET BİTİYOR


GÜNDEM 18 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriCUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU


GÜNDEM 18 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKANOLA EKİMİNDE SONA GELİNDİ


GÜNDEM 17 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBİÇKİ-DİKİŞTEN SPORA KURS HİZMETİ


GÜNDEM 17 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriOmurganın düşmanı hareketsizlik!


GÜNDEM 17 Ekim 2017
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015