Sosyal Belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla örnek işlere imza atan Ergene Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla tüm yurt genelinde olduğu gibi Ergene’de engelli vatandaşlara yönelik etkinlik programı düzenledi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Ergene Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğünün organizasyonu ile Ulaş Hizmet Binasında düzenlenen programa Ergene Belediye Başkan Vekili Merdin Cantaş, Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Çevikelli CHP İlçe Başkanı Erdinç İrel, ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar, dernek başkanları, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
Haber Ergene 5 Aralık 2017 Bu Haber 76 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Ergene’de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinlikleri

Engelli çocuklara ve ailelerine yönelik düzenlenen etkinlikte gün boyunca konser programı ve  illüzyonist, animasyon gösterileriyle  katılımcılar unutulmaz bir gün yaşadı.

Hediyeler ve sürpriz eğlencelerle unutulmaz gün yaşayan vatandaşlar programın düzenlenmesinde başta Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

Engelli olmak bir tercih meselesi değildir. Bu nedenle engelli kardeşlerimizin işini kolaylaştırmak, önlerini açmak bizim için bir insanlık vazifemizdir diyen Belediye Başkanı Rasim Yüksel, engelli vatandaşlarımıza yönelik her yıl  düzenlenen etkinliğe bu yıl şehir dışında olması sebebiyle katılamadığını ileterek günler öncesinden mesaj yayımladı. Yüksel mesajında ‘ Hepimize düşen görev, engelli kardeşlerimizin günlük hayatta daha fazla var olmalarını sağlamaktır. Bize düşen engelli bireylerimizi topluma kazandırmak ve hayatlarını kolaylaştırmaktır.

Yollarımızı, kaldırımlarımızı, parklarımızı engellilerimizin kullanabileceği şekilde düzenliyoruz. Adını Sevgi aracı koyduğumuz Engelli taşıma aracını, engelli araç şarj istasyonunu engellilerimizin hizmetine sunduk. Sevgi aracımız her zaman engelli vatandaşlarımızın hizmetindedir ve onların sosyal hayata katılmalarına büyük katkı sağlamaktadır. Bugüne kadar engellilerimiz tüm akülü araç taleplerini karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz. Her zaman şunu ifade ediyoruz; engelleri beraber aşabiliriz. Hepimizin engelli adayı olduğumuzu unutmamalıyız. Korunması gereken sadece engelliler değil aynı zamanda engellilerin haklarıdır. Biz 3 Aralık’ta değil, her gün sizlerle beraberiz ” ifadelerine yer verdi.

Etkinlik programı plaket töreninin ardından sona erdi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriATIK SULARDAN UYUŞTURUCU ANALİZİ YAPILACAK


GÜNDEM 5 Aralık 2017
Ergene haberleri
 haberleriErgene'deki Kültürel İncelemeler Tamamlandı


GÜNDEM 29 Ağustos 2017
Ergene haberleri
 haberleriErgene'de Kurban Satış Yerleri Belirlendi


GÜNDEM 26 Ağustos 2017
Ergene haberleri
 haberleriErgene'de Bağımlılıkla Mücadele İçin Toplandılar


GÜNDEM 26 Ağustos 2017
Ergene haberleri
 haberleriErgene ‘’tarla Günü’’ne Yoğun Katılım


GÜNDEM 24 Ağustos 2017
Ergene haberleri
 haberleriErgene Belediyesi İftar Sofrasını Makedonya’da Kurdu


GÜNDEM 22 Haziran 2017
Ergene haberleri
 haberleriGELECEK HİZMETLERİ SIRALADI BELEDİYEYİ ELEŞTİRDİ


GÜNDEM 18 Aralık 2017
Ergene haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ İÇİN YİNE BİR İLK


GÜNDEM 18 Aralık 2017
Ergene haberleri
 haberleriBAŞKAN BAYSAN'DAN SİTEM


GÜNDEM 18 Aralık 2017
Ergene haberleri
 haberleriPİYANO GÜNLERİ DÜNYACA ÜNLÜ PİYANİSTLE SONA ERDİ


GÜNDEM 18 Aralık 2017
Ergene haberleri
 haberleriBİRİNCİ OLAN GENCE YURT DIŞI GEZİSİ ÖDÜLÜ


GÜNDEM 18 Aralık 2017
Ergene haberleri
 haberleriTEKİRDAĞLILAR SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR!


GÜNDEM 16 Aralık 2017
Ergene haberleri
 haberleriAYLA İÇİN NEFESLER TUTULDU


GÜNDEM 16 Aralık 2017
Ergene haberleri
 haberleriSOSYAL İÇİCİLİK BAĞIMLILIĞA DAVETİYE ÇIKARIYOR


GÜNDEM 16 Aralık 2017
Ergene haberleri
 haberleriTREDAŞ, AVRUPALI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI


GÜNDEM 16 Aralık 2017
Ergene haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015