Tekirdağlı sporcu Uğur Burak Özgündüz, İspanya‘da yapılacak Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Dünya Şampiyonası‘na katılacak.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 4 Ağustos 2017 'te güncellendi. 363 defa okundu.


Tekirdağlı sporcu Uğur Burak Özgündüz, İspanya'da yapılacak Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Dünya Şampiyonası'na katılacak.

Türkiye Karate Federasyonu faaliyet takviminde yer alan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası, Gaziantep'te başladı. Müsabakalarda, 3 Ağustas’ta başlayıp 6 Ağustos'ta sona erecek şampiyonanın hemen ardından Ekim ayında İspanya'da yapılacak olan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek milli sporcular belirlenecek.

Karataş Spor Salonunda düzenlenen Şampiyonada, üç gün boyunca 50 ilden 1450 sporcu tatamiye çıkacak.

İlimiz sporcularından Uğur Burak Özgündüz, Türkiye Ümit +70 KG kumitede Türkiye Şampiyonu olmuştu.

 Şampiyon sporcumuzun, İspanya'daki Dünya Şampiyonasında ülkemizi ve Tekirdağ'ı başarıyla temsil etmesi bekleniyor. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org