Zeki Sezer Başkanlığındaki Tekirdağspor yönetimi Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan‘ı ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinatı ziyaret etti.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 17 Haziran 2017 'te güncellendi. 465 defa okundu.


Zeki Sezer Başkanlığındaki Tekirdağspor yönetimi Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan'ı ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinatı ziyaret etti.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette olağanüstü genel kurulda göreve gelen yeni yönetim Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan ile bir araya gelerek Tekirdağspor'un sorunlarını görüştü. Sarı-Siyahlı camia için yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulunan Ceylan'ı Başkan Zeki Sezer Tekirdağpor'un maçlarına davet etti. Bazı seyircilierin küfürlü tezahüratından dolayı maçlara gelmediğini belirten Vali Ceylan takıma manevi destek sözü verdi.

BAŞKAN EŞKİNAT’A ZİYARET

Tekirdağspor Kulübü Yönetim Kurulu, Kulüp Başkanı Zeki Sezer eşliğinde Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Eşkinat, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek yönetim kuruluna seçilen isimleri tebrik etti ve yeni sezon çalışmalarında başarılar diledi.

SEZER DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Tekirdağspor’a verdiği desteklerden ötürü Başkan Eşkinat’a teşekkür eden Kulüp Başkanı Zeki Sezer, yeni dönemde de Süleymanpaşa Belediyesinden destek beklentilerini iletti. Barbaros Mahallesi’nde bulunan belediye hizmet binasının spor tesisi haline getirilerek Tekirdağspor’a tahsis edilecek olmasından son derece mutlu olduklarını dile getiren Sezer, yeni sezonda da uyum içinde çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak

EŞKİNAT: TEKİRDAĞSPOR’A DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Başkan Ekrem Eşkinat da Tekirdağspor’a yasaların izin verdiği ölçüde her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirterek yeni sezon için de Tekirdağspor’un yanında olacağının sinyalini verdi. Eşkinat, “Zor bir görev üstlendiniz. Ancak üstesinden geleceğinizden eminim. Süleymanpaşa Belediyesi olarak Tekirdağspor’a desteğimiz sürecek. Tekirdağspor için kanunların bize müsaade ettiği ölçüde elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyiz. Kulübün başarısı için tüm şehir olarak birlikte hareket etmeliyiz,” açıklamasında bulundu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org