Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü, yelken kursları kayırları başladı. Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “Okullar kapandıktan sonra heyecanla bekleyeceğin tek gün okulların yeniden açılması olacak.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Süleymanpaşa 14 Haziran 2017 'te güncellendi. 488 defa okundu.


Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü,  yelken kursları kayırları başladı. Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “Okullar kapandıktan sonra heyecanla bekleyeceğin tek gün okulların yeniden açılması olacak.

Çünkü bu kez tatili, gittiğin, gezip gördüğün yerleri değil, tatilde öğrendiğin yelkeni, yüzmeyi anlatacaksın. Hatta anlatmak için sabırsızlanacaksın. Denizin, rüzgârın ve özgürlüğün tadına varacağın unutulmaz bir yaz için, Tekirdağ’ın en köklü spor kulübü Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü’nde seni bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Kayıtlar Nasıl olacak?

Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü tarafından yapılan açıklamada konuyla ilgili şu bilgilere yer verildi:

Yaş Grupları

Kulübümüzde 6 – 12 yaş sporcular ve 13 – 18 yaş sporcular iki sınıfta toplanır. 6 yaşındaki çocukların okuma yazma bilmesi eğitime başlayabilmeleri için gereklidir. Ayrıca biyolojik gelişimlerinin profesyonel eğitmenlerimiz tarafından yeterli görülmesi de ön koşuldur.

Yaz Okulu Programımız

Programa başladığın anda yelkenle tanışacaksın, sana verilen tekneyi kendin kullanacaksın.

Kapalı Yüzme Havuzunda aldığın derslerle yüzmeye doyamayacaksın.

Üstelik alacağın İngilizce konuşma eğitimleri ile hem dilini kuvvetlendirecek hem de çokça pratik yapacaksın.

Eğitimler

Eğitimlerde Türkiye Yelken Federasyonu – Uluslararası Yelken Federasyonu işbirliği ile oluşturulmuş, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Türkiye Ulusal Yelken Eğitim Programı müfredatını ve Tekirdağ Yelken’in yıllara dayanan tecrübeleri ile birleştiren özel bir müfredat kullanıyoruz. Birçok arkadaşın bu müfredat ile yetişerek dünya şampiyonalarına katılacak kadar iyi birer sporcu oldular.

Eğitmenler

Eğitmenler konusunda oldukça şanslısın, hepsi yelken ve yüzme dünyasının tanınmış simaları ve bu spora tutkuyla bağlı. Emin ol bu tutkuyu sana da aşılayacaklar. Tamamı TYİK Yelken Okullarında yıllardır çalışan, binlerce çocuk ve gence denizciliği sevdirmiş profesyoneller. Şimdi bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için seni bekliyorlar.

Eğitmenlerin hangi

Belgelere ve sertifikalara sahipler?

Türkiye Yelken ve Yüz-me Federasyonu Antrenörlük Belgesi

Türkiye Ulusal Yelken Eğitim Programı Dingi Eğitmenliği Belgesi

Amatör Denizci Belgesi

Kısa Mesafe Telsiz Ehliyeti

Sağlık Bakanlığı İlkyardım Belgesi

Ders Malzemeleri

Tişört, şort, şapka, çanta, kurs kitabı, can yeleği ve düdüğünü biz veriyoruz. Sen çantana yedek giysilerini, mayonu, boneni ve güneş kremini alsan yeterli.

Sertifika

Tanışma programından yarışçılığa kadar tüm gelişimini ve öğrenmen gereken konuları içeren “Log Book” sahibi olacaksın. Sertifikan da bu kitapçığın içerisinde. Deneyim kazandıkça bir sonraki adımı görerek geleceğine yön vereceksin.

Yemek

Eğitimin boyunca TYİK Restoranında enfes öğle yemekleri yiyeceksin. Eğer istersen sana hizmet veren Kafeteryamızdan da yararlanabileceksin.

Servisle Ulaşım

Dilersen TYİK Yaz Okulu Servislerinden yararlanabilirsin. Servis hizmetimiz yetkili turizm acentaları tarafından karşılanmaktadır.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak

Kayıt

Soracakların varsa 282 261 44 46 nolu telefondan,  facebook’ta tekirdag.yelken hesabından, info@tyik.org mail adresimizden bize gün boyunca ulaşabilirsin. www.tyik.org/sportiffaaliyetler ‘den online kaydını yapabilirsin. Daha da iyisi istediğin zaman kulübümüze gelebilir antrenmanlarımızı izleyebilir ve fikir sahibi olup kayıt olabilirsin.

Ödemeler

Bu eğitimlere yelken için 500TL, yüzme için 200TL, İngilizce için 100TL’den başlayan fiyatlarla katılabilirsin. Hatta kardeşin varsa %10 ya da sezonluk kayıtlarda sana özel  %15’e varan indirimlerden faydalanabilirsin. Peşin veya kredi kartıyla ödeme seçeneğimiz mevcuttur.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org