AK PARTİ KIRKLARELİ İL BAŞKANI DAĞTAŞ: 31 MART'TA CHP ZULMÜ SONA ERECEK

Kırklareli AK Parti İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş, şehri etkisi altına alan şiddetli yağışlar nedeniyle oluşan sel felaketiyle ilgili bir açıklama yaptı. Dağtaş, CHP'li belediyenin alt yapıya yeterince yatırım yapmamasını eleştirerek, vatandaşların mağduriyet yaşamasına neden olduğunu ifade etti.

Yaşanan sel felaketinin ardından açıklama yapan Dağtaş, şu ifadeleri kullandı: "Geçmiş olsun Kırklareli’m. Bu gece bir kez daha CHP belediyeciliğinin zulmü ile karşı karşıya kalmış bulunmaktayız. Milyonlarca lira temsil ağırlamaya harcayıp alt yapı hizmetlerini umursamayan, alt yapıya yeterince yatırım yapmayan Kırklareli Belediyesi yüzünden yine sel sularıyla boğuştuğumuz bir gece geçiriyoruz."

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde CHP belediyeciliğine son verip hizmet belediyeciliği ile şehri buluşturmayı hedeflediklerini belirten Dağtaş, "Zulüm belediyeciliğine son vermek, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Kırklareli'mizin sorunlarına etkili çözümler üretecek ve vatandaşlarımızın mağduriyetini gidereceğiz" şeklinde konuştu.