Ali Dermenci, Kırklareli'de Kadınlarla Buluştu: Seçim Projeleri Masaya Yatırıldı

Kırklareli İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ali Dermenci, seçim çalışmaları kapsamında Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile Kırklareli Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde kadınlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi. Katılımcılara yapmayı planladığı projeleri anlattı ve onların isteklerini dinledi.

Ali Dermenci, Kırklareli'de Kadınlarla Buluştu: Seçim Projeleri Masaya Yatırıldı

Kırklareli İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ali Dermenci, seçim çalışmaları kapsamında Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile Kırklareli Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde kadınlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.

Dermenci'nin düzenlediği etkinliklerde, katılımcılara yapmayı planladığı projeleri anlattığı ve onların isteklerini dinlediği belirtildi. Özellikle kadınlarla yapılan buluşmanın, hoş bir sohbet ortamında gerçekleştiği ve katılımcıların ilgiyle dinlediği ifade edildi.

Ali Dermenci, yapılan ziyaretlerle ilgili şu açıklamayı yaptı: "Dün akşam Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği salonunda çok değerli kadınlarımızla bir araya geldik. Hoş bir sohbet ortamında hem yapacaklarımızı anlattık, hem de istek ve önerilerini dinledik. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan kadınlarımıza teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Dün akşam bir diğer ziyaretimizi de şehrimizin değerli sivil toplum kuruluşlarından Kırklareli Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne gerçekleştirdik. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan dernek başkanımız Sayın Serkan Karakaya’ya, yönetim kuruluna ve değerli üyelerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum."