Belgin İba, Edirne Esnafına Teşekkür Etti: Hizmet Yolunda İlerliyoruz

Cumhur İttifakı'nın Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, Kıyık Caddesi'ndeki esnafları ziyaret etti. Hemşehrilerinin dileklerini dinleyen İba, esnaflara teşekkür etti ve Medrese Alibey Mahallesi'nden bir çiftin daveti üzerine evlerine konuk oldu.

Belgin İba, Edirne Esnafına Teşekkür Etti: Hizmet Yolunda İlerliyoruz

Cumhur İttifakı'nın Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, İstanbul Milletvekili ve Genel Merkez Edirne Koordinatörü Seda Gören Bölük ile birlikte Yediyolağızı'ndan itibaren Kıyık Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti. Hemşehrilerinin dileklerini, isteklerini ve sıkıntılarını samimiyetle dinleyen İba, ziyaret edilen esnaflara teşekkür etti.

Belgin İba, her bir hemşehrinin sözünün değerli olduğunu vurgulayarak, her talebin başlarının tacı olduğunu belirtti. Medrese Alibey Mahallesi'nden Zeynep ve Gökhan Bulut çiftinin daveti üzerine evlerine konuk olan İba, hemşehrileriyle bir arada güzel bir akşam geçirdi.

Sohbetler, öneriler ve Edirne'ye hizmet için çıktıkları yolda aldıkları yürekten destekler için teşekkür eden Belgin İba, Karaağaç Mahallesi'nde yapacakları işler ve gidecekleri yollar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Belgin İba, Edirne için en güzel projelerle geldiklerini belirterek, şehir için yapacakları işlerin ve gidecekleri yolların çok olduğunu ifade ederek, hep birlikte yürüyeceklerini söyledi.