Bozkurter, Çamursuz ve Çukursuz Marmaraereğlisi İçin Taahhütte Bulundu

Marmaraereğlisi'nde CHP'nin Belediye Başkan Adayı Onur Bozkurter, Çeşmeli Sahil'de hemşehrileriyle bir araya gelerek şehrin sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. Hemşehrilerinin ilgisine teşekkür eden Bozkurter, Marmaraereğlisi'nin geleceği için taahhütte bulundu.

Bozkurter, Çamursuz ve Çukursuz Marmaraereğlisi İçin Taahhütte Bulundu

CHP'nin Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Onur Bozkurter, Çeşmeli Sahil'de hemşehrileriyle bir araya gelerek şehrin dertlerini dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. Hemşehrilerinin ilgi ve alakası için teşekkür eden Bozkurter, Marmaraereğlisi'nin geleceği için taahhütte bulundu.

Bozkurter, yaptığı açıklamada, "Çeşmeli Sahil, Yeşil Liman’da hemşehrilerimizle buluşup dertlerini dinledik, çözümlerimizi paylaştık. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ediyoruz. Bize sofralarında yer açan, Marmaraereğlili dostlarımıza söz verdik; yolları düzelteceğiz, altyapıyı getireceğiz! Çamursuz, çukursuz Marmaraereğlisi için geliyoruz. Çeşmeli Sahil’de Hemşehrilerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz!" şeklinde konuştu.

Marmaraereğlisi'nin sorunlarını çözmek ve şehri daha yaşanabilir hale getirmek için çaba harcayacaklarını belirten Bozkurter, hemşehrileriyle birlikte daha güzel bir Marmaraereğlisi için çalışacaklarını vurguladı.