CHP Adayı Candan Yüceer, Çerkezköy'deki Hemşehrilerinden Destek Bekliyor

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer, Çerkezköy'de Erzincan ve Tercan kökenli vatandaşları ziyaret etti. Ziyarette Yüceer, Tekirdağ'ın kalkınması için projelerini paylaşarak destek istedi ve hemşehrilerine teşekkür etti.

CHP Adayı Candan Yüceer, Çerkezköy'deki Hemşehrilerinden Destek Bekliyor

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer, seçim çalışmaları kapsamında Çerkezköy'de bulunan Erzincan İli ve Tercan İlçesi Çevre Köyleri Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. Yüceer, ziyaret sonrasında hemşehrilerine destekleri ve gösterdikleri yoğun ilgi için teşekkür etti.

Yüceer'in ziyareti, Çerkezköy'de yaşayan ve kökeni Erzincan ve Tercan'a dayanan vatandaşlar arasında olumlu yankı uyandırdı. Ziyaret sırasında yapılan konuşmada Yüceer, Tekirdağ'ın kalkınması ve gelişmesi için projelerini paylaşarak destek istedi.

Yapılan ziyaretin ardından Yüceer, "Çerkezköy'de bulunan Erzincan ve Tercanlı hemşehrilerimizle bir araya gelmekten dolayı büyük mutluluk duyduk. Dernek ziyaretimizde bizlere gösterilen ilgi ve destek, bizlere güç verdi. Tekirdağ'ı daha yaşanabilir, daha kalkınmış bir şehir haline getirmek için birlikte çalışma sözü verdik. Bu süreçte hemşehrilerimizin desteği bizim için çok kıymetli. Hep birlikte el birliğiyle Tekirdağ'ı daha aydınlık yarınlara taşıyacağımıza inanıyorum" dedi.