CHP Milletvekili Ediz Ün'den Baharın Müjdesiyle Ramazan Bayramı Mesajı

CHP Edirne Milletvekili Ediz Ün, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, baharın müjdesini veren sıcak günlerde bayram coşkusunu yaşayacaklarını ifade etti.

CHP Milletvekili Ediz Ün'den Baharın Müjdesiyle Ramazan Bayramı Mesajı

CHP Edirne Milletvekili Ediz Ün, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Ün, bu yıl Ramazan Bayramı'nı baharın ülkede iyice hissedildiği günlerde kutlayacaklarını belirterek, baharın müjdesini verdiği sıcak günlerin coşkusunu yaşayacaklarını ifade etti.

Ün, mesajında bayramların geleneği geleceğe taşıyan özel günler olduğunu vurgulayarak, son yıllarda bayram coşkusunun azaldığına dikkat çekti. Özellikle ekonomik zorlukların ve insanların yaşadığı sıkıntıların bayram coşkusunu olumsuz etkilediğini belirten Ün, bu kara günleri geride bırakacaklarını ve geleceği güzel günlere taşıyacaklarını söyledi.

Milletimizin en zor şartlarda bile büyük mucizeler yaratabileceğini vurgulayan Ün, umut dolu yarınlara ulaşacaklarını ifade etti. Karamsarlığa yer olmadığını belirten Ün, aydınlık yarınlar ve çocuklar için çalışmanın önemine dikkat çekti.

Ün, mesajını "Milletimizin Bayramı’nı yürekten kutluyor; sevdikleriyle birlikte geçirecekleri sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice güzel bayramlar diliyorum." şeklinde sonlandırdı.