CHP Milletvekili Yazgan'dan Ramazan Bayramı Mesajı: Birlikte Güzel

CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak bayramı kutladı. Mesajında, bayramların bir araya getiren, paylaşmanın ve birlikte olmanın güzelliğini hatırlatan en özel günler olduğunu belirtti.

CHP Milletvekili Yazgan'dan Ramazan Bayramı Mesajı: Birlikte Güzel

CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak bayramı kutladı. Yazgan, mesajında bayramların bir araya getiren, paylaşmanın ve birlikte olmanın güzelliğini hatırlatan en özel günler olduğunu belirtti.

Yazgan, bayramların sevinci paylaştığımız zamanlar olduğunu vurgulayarak, gençlerden yaşlılara kadar herkesin küskünlükleri bir kenara bırakıp sevinci paylaştığını ifade etti.

Mesajında, Ramazan Bayramı'nın mutluluğunu paylaşırken ülkedeki ekonomik kriz ve yaşam pahalılığının zorluklarını da gördüklerini dile getiren Yazgan, 31 Mart seçim sonuçlarının umutları yeşerten bir adım olduğunu belirtti. Ülkenin umudu, geniş toplum kesimlerinin iradesiyle 31 Mart'ta dağılmaya başladığını ifade etti.

Yazgan, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ülkemize gerçek baharı getirene kadar çalışmaktan geri durmayacaklarını ve umutsuz durumlar olmadığını, umutsuz insanlar olduğunu vurgulayarak, tüm yurttaşların Ramazan Bayramı'nı şeker tadında geçirmesi dileğinde bulundu.