Çocukların Bayramı Kentpark'ta: Çerkezköy Belediyesi, 23 Nisan Şenliğiyle Kutlamaya Hazır

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamak için hazırlıklarını tamamladı. Kentpark'ta düzenlenecek olan Geleneksel Çocuk Şenliği, çocuklar ve aileler için eğlenceli atölyelerden mini konserlere kadar birçok etkinliği içeriyor. Başkan Akay, tüm çocukları ve aileleri renkli etkinliklere katılmaya davet ediyor.

Çocukların Bayramı Kentpark'ta: Çerkezköy Belediyesi, 23 Nisan Şenliğiyle Kutlamaya Hazır

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği en büyük bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamak için hazırlıklarını tamamladı.

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Geleneksel Çocuk Şenliği, eğitici atölyelerden mini konserlere, eğlenceli etkinliklerden harika sürprizlere kadar birçok etkinliği içerecek.

Şenlik, Kentpark'ta 23 Nisan Salı günü 13:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Tüm çocuklar ve aileleri, renkli etkinliklere katılarak unutulmaz bir gün geçirecekler.

Çocukları ve aileleri 23 Nisan'da Kentpark'a davet eden Başkan Vahap Akay, şenlikteki etkinliklerle ilgili detaylı bilgi verirken, coşkulu bir bayram kutlaması için herkesi beklediklerini söyledi.