Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Yeni Dönem İçin Ekip Toplantısı Düzenledi: Projeler ve Hedefler Tartışıldı

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yeni dönemde omuz omuza çalışacakları belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcılarının da katıldığı bir toplantı düzenledi. Toplantıda, birim müdürleriyle bir araya gelerek Çorlu'da gerçekleştirmeyi planladıkları projeler ve faaliyetler hakkında değerlendirmelerde bulundular. Başkan Sarıkurt, kentlerinin geleceğini inşa edecekleri ekibe şimdiden teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Yeni Dönem İçin Ekip Toplantısı Düzenledi: Projeler ve Hedefler Tartışıldı

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yeni dönemde omuz omuza çalışacakları belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcılarının da katıldığı bir toplantı düzenledi. Toplantıda, birim müdürleriyle bir araya gelerek Çorlu'da gerçekleştirmeyi planladıkları projeler ve faaliyetler hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Başkan Sarıkurt, kentlerinin geleceğini inşa edecekleri ekibine şimdiden teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Çorlu'nun daha yaşanabilir bir şehir olması için bir araya geldiklerini vurgulayan Başkan Sarıkurt, ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti.