Cumhur İttifakı Adayları Kırklareli'nde Sahneye Çıktı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezi'nde düzenlenen bir programda Cumhur İttifakı'nın Kırklareli ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı. Programda, millet ve memleket odaklı bir hareketin önemi vurgulandı ve muhalefet eleştirildi.

Kırklareli'nde siyasi atmosfer, Cumhur İttifakı'nın ilçe ve belde belediye başkan adaylarının tanıtımıyla daha da hareketlendi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte önemli mesajlar verdi.

Kandemir, AK Parti'nin ve Cumhur İttifakı'nın millet ve memleket meseleleriyle bütünleşen bir hareket olduğunun altını çizdi. Muhalefetin tutumunu eleştiren Kandemir, Türkiye'nin önemli başarılarına karşı yapılan olumsuz tutumları gündeme getirdi.

Etkinlikte, Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam ve Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkan adayı Derya Bulut da halka hitap etti. AK Parti'nin yerel yönetimlerdeki başarı hikayelerine vurgu yapıldı ve Kırklareli'nin geleceği için önemli projelerin müjdesi verildi.

Erkan Kandemir, tanıtımı yapılan belediye başkan adayları arasında Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize, Alpullu, Büyükmandıra, Karahalil, İğneada, Ahmetbey, Büyükkarıştıran, Evrensekiz, İnece, Kavaklı, Üsküp, Kaynarca, Çakıllı ve Kıyıköy belediye başkan adaylarının adlarını zikretti ve vatandaşları 31 Mart seçimlerinde sandığa davet etti.