Cumhur İttifakı Kırklareli Adayı Derya Bulut, Bakan Uraloğlu ile Şehri Gezdi

Cumhur İttifakı'nın Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, Bakan Abdulkadir Uraloğlu ile birlikte Kırklareli'yi gezerek şehirdeki değişim ihtiyacını değerlendirdi. Bulut, yapılan ziyaretin ardından bilimdeğişim planlarını değerlendirdiklerini ve şehrin geleceği için birlikte çalışma kararı aldıklarını açıkladı.

Cumhur İttifakı Kırklareli Adayı Derya Bulut, Bakan Uraloğlu ile Şehri Gezdi

Cumhur İttifakı'nın Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, Bakan Abdulkadir Uraloğlu ile birlikte Kırklareli'yi gezerek şehirdeki değişim ihtiyacını gözlemledi. Ardından, bilimdeğişim planlarını değerlendirdi.

Bulut, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Sayın bakanımız Abdulkadir Uraloğlu'yla Kırklareli’mizi gezerek değişim ihtiyacını birlikte gözlemledik; sonra da bilimdeğişim planımızı değerlendirdik. Kendisine yeniden katılımları ve desteği için çok teşekkür ederim. Hep beraber kazandığımızdan emin olana kadar bize durmak yok." ifadelerini kullandı.

Kırklareli'nin geleceği için çalışmalarını sürdüren Bulut, Cumhur İttifakı olarak birlikte hareket ederek şehrin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini belirtti. Bakan Uraloğlu'nun ziyareti ve desteğinin kendilerine güç verdiğini vurgulayan Bulut, Kırklareli'nin daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.