Cüneyt Yüksel, Şarköy'de Zeytin Üreticileriyle Buluştu: Tekirdağ'a Gerçek Belediyecilik Vizyonu

Cumhur İttifakı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde zeytin üreticileriyle bir araya geldi. Hemşehrileriyle samimi bir diyalog kurarak, onların talep ve beklentilerini dinledi ve "Tekirdağ için Gerçek Belediyecilik" vizyonunu aktardı.

Cüneyt Yüksel, Şarköy'de Zeytin Üreticileriyle Buluştu: Tekirdağ'a Gerçek Belediyecilik Vizyonu

Cumhur İttifakı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, "Tekirdağ için Gerçek Belediyecilik" vizyonunu ve "Değişim, Gelişim, Dönüşüm" hedeflerini anlatmak üzere hemşehrileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Yüksel, Şarköy'ün kalbi Mürefte'de zeytin üreticileriyle buluştu ve onların talep ve beklentilerini dinledi.

Yüksel'in yaptığı açıklamada, "Bizleri samimi bir coşkuyla karşılayan ve bağrına basan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Şarköy’ümüzün bereketli topraklarında yetişen; tarihini, kültürünü ve ekonomisini besleyen zeytinin ve üreticimizin kalbi Mürefte’deyiz" ifadelerine yer verdi.

Cumhur İttifakı'nın yöneticileri ve Belediye Başkan Adayı Görkem Gökkaya ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette, Mürefte Zeytin Satış Tarım Kooperatifi'nin genel kuruluna katıldıklarını belirten Yüksel, kıymetli üreticilerin talep ve beklentilerini dinlediklerini ve onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye kararlı olduklarını vurguladı.

Yüksel, "Tekirdağ'ımızın her bir köşesinde, değerli hemşehrilerimizle buluşmaya, güleryüzleriyle günümüze neşe katan esnafımız ve komşularımızla selamlaşmaya devam ediyoruz. 'Tekirdağ’ımız İçin Gerçek Belediyecilik’ vizyonumuzu hemşehrilerimizle yaşatacağız. Sizlerin desteğiyle, şehrimizi daha güzel bir geleceğe taşıyacağız!" şeklinde konuştu.