Cüneyt Yüksel, Tekirdağ'ın Kalbinde: Esnaf Ziyaretleri ve Samimi Sohbetler

Cumhur İttifakı'nın Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa ilçesinde Çınarlı ve tarihi Rumeli İskelesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Yüksel, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş ve AK Parti İl Başkanı Ali Gümüş'le birlikte ilçenin esnafını ziyaret ederek samimi diyaloglar kurdu.

Cüneyt Yüksel, Tekirdağ'ın Kalbinde: Esnaf Ziyaretleri ve Samimi Sohbetler

Cumhur İttifakı'nın Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa ilçesinin önemli mahallelerinden Çınarlı ve tarihi Rumeli İskelesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş ve AK Parti İl Başkanı Ali Gümüş'le birlikte gerçekleştirdiği şehir turunda, ilçenin esnafını ziyaret eden Yüksel, cadde ve sokaklarda karşılaştığı vatandaşlarla keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

Yapılan ziyaretlerde, Süleymanpaşa ilçesinin güler yüzlü esnafına bol ve bereketli kazançlar dileyen Yüksel, hemşehrilerinin öneri ve fikirlerini en değerli rehberleri olarak gördüklerini belirtti. Değişim, gelişim ve dönüşüm rüzgarıyla Tekirdağ'ı daha ileriye taşıma sözü veren Yüksel, vatandaşlarla gerçekleştirdiği samimi ve içten diyalogların, şehrin geleceği için önemli bir adım olduğunu vurguladı.