Edirne Enez'den Filistin'e Uzanan Yardım Eli

Edirne'nin Enez ilçesinde, Filistin'e destek amacıyla bir kermes düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı'nda İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen etkinlikte, kadınların hazırladığı gıda ürünlerine büyük ilgi gösterildi. Kermesten elde edilen gelir, Filistin'e yardım olarak gönderilecek. Etkinliğe, yerel siyasi ve toplum liderleri ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

Edirne Enez'den Filistin'e Uzanan Yardım Eli

Edirne'nin tarih ve kültür ilçesi Enez, bu kez de Filistin'e destek amacıyla düzenlenen bir kermesle gündeme geldi. İlçe Müftülüğü'nün öncülüğünde Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen etkinlik, bölge halkının yoğun ilgisini çekti. Kadınların el emeği, göz nuru gıda ürünleri, kermeste satışa sunularak Filistin'e destek için bir araya gelen vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Kermesten elde edilen tüm gelirin Filistin'deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağının açıklanması, etkinliğe katılan herkesi memnun etti. Etkinlik, AK Parti İlçe Başkanı Eyüp Soydemir ve Belediye Başkan Adayı Abdullah Bostancı'nın yanı sıra, çok sayıda vatandaşın da katılımıyla renklendi.