Edirne Uzunköprü'de Üç Katlı Evde Yangın Paniği

Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde, Atatürk Mahallesi'nde bulunan üç katlı bir evin en üst katında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun çabaları sonucu söndürüldü. Yangında ev ağır maddi hasar gördü ve kullanılamaz hale geldi. Olay yerine gelen sağlık, polis ve Tredaş ekipleri tarafından gerekli önlemler alındı, şükür ki can kaybı veya yaralanma yaşanmadı.

Edirne Uzunköprü'de Üç Katlı Evde Yangın Paniği

 Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde üç katlı bir evin en üst kadında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu söndürüldü.

Olay, Atatürk Mahallesi Altın Sokak üzerinde meydana geldi. Evin üçüncü katında bulunan mutfak kısmında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede evin tamamını kapladı. Alevleri fark eden çevredeki vatandaşlar durumu polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede bölgeye gelen itfaiye ekipleri yoğun çalışmaları sonucu yangını kontrol altına aldı.

Öte yandan, bölgeye gelen Tredaş ekipleri, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için binanın elektriklerini keserek önlem aldı. Evde can kaybı ve yaralanın olmaması ise sevindirdi.

Meydana gelen yangında evde ağır maddi hasar oluşurken ev kullanılamaz hale geldi.

Polis ve İtfaiye ekipleri yangının çıkış sebebi ile ilgili inceleme başlattığı öğrenildi.