Edirne'nin Geleceğine Ses Vermek: Belgin İba, Halkın Taleplerini Dinliyor

Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, seçim çalışmaları kapsamında halkın nabzını tutmaya ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Ziyaretlerde vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen İba, Edirne'nin güzelleştirilmesi ve yaşanabilir hale getirilmesi için kararlı olduklarını ifade ediyor.

Edirne'nin Geleceğine Ses Vermek: Belgin İba, Halkın Taleplerini Dinliyor

Cumhur İttifakı'nın Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, seçim çalışmaları kapsamında halkın nabzını tutmaya ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Medrese Alibey Mahallesi'nde yaşayan Zümrüt ve Gürkan Kaba çiftinin daveti üzerine konuk olan İba, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Her ziyaretin, Edirne'ye hizmet heyecanını daha da pekiştirdiğini belirten İba, kentin güzelleştirilmesi ve yaşanabilir hale getirilmesi için kararlı olduklarını ifade etti.

Şükrüpaşa Mahallesi'nde de Ayşe Kurt'un evine misafir olan İba, buradaki vatandaşlarla da sohbet etti. Ayrıca Karaağaç Mahallesi'nde de ziyaretlerde bulunarak vatandaşlar ve esnaflarla bir araya geldi ve hayırlı işler diledi.

Ziyaretlere büyük önem verdiklerini vurgulayan İba, Edirne'deki sıkıntıları ve ihtiyaçları doğrudan vatandaşlardan dinlediklerini belirtti. Bu doğrudan temasın, hayata geçirilmesi gereken projelerin olgunlaşmasında önemli bir kaynak olduğunu dile getiren İba, "Edirne'nin dertlerini ve ihtiyaçlarını ilk ağızdan, bizzat hemşerilerimizden duyarak bugünlere geldik. Yolun buradan sonrasına da aynen böyle devam edecek Edirne'yi hep birlikte geliştireceğiz." şeklinde konuştu.