11'nci grupta hafta sonunda zorlu maçlar var

Haber Futbol

TFF Bölgesel Amatör Lig 11'nci grupta 20'inci hafta toplam yedi karşılaşma oynanacak.

 

TEKİRDAĞSPOR ÜÇ PUAN İSTİYOR

 

Son haftalarda düşüş yaşayarak zirve yarışından uzaklaşan Tekirdağspor ise hafta sonunda Çanakkale temsilcisi Bozcadaspor ile üç puan mücadelesi verecek. Tekirdağspor oynadığı 19 karşılaşmada dokuz galibiyet dört beraberlik ve altı yenilgi ile 31 puan toplarken, Bozcadaspor ise dört galibiyet beş beraberlik ve on yenilgi ile 17 puanla 11'nci sırada bulunuyor. Tekirdağ Namık Kemal Stadyumunda oynanacak olan karşılaşmayı Ali Can Özışık yönetecek. Özışık'ın yardımcılıklarını ise Celal Eser, Ali Gün ve Muhammet Metin Kankaş yapacak.

Liderin on puan gerisinde beşinci sırada bulunan Bigaspor ise hafta sonunda evinde ligin rahat ekiplerinden Lüleburgazspor'u konuk edecek. Bigaspor'un 30, Lüleburgazspor'un ise 23 puanı bulunuyor. Biga İlyas Bayram Stadyumunda Pazar günü saat 14.00'de oynanacak olan karşılaşmada Asen Albayrak, İbrahim Tokuç, Figen Eleman, Mirsat Sancaktar görev alacak. Ligde 27 puanı bulunan Alibeyköyspor ise evinde alt sıralardan kurtulmaya çalışan Başişkele Doğantepespor'u konuk edecek. Yunus Aytekin Atabek, Sinan Bilgin, Sedat Yılmaz ve Batuhan Kösem'in görev alacağı karşılaşma ise Alibeyköy Stadyumunda oynanacak.

EDİRNESPOR ZORLU DEPLASMANDA

 

Bu sezon oynadığı 19 maçta 12 galibiyet dört beraberlik ve üç yenilgi alarak 40 puanla lider durumda bulunan Edirnespor deplasmanda 14 puanla ligin dibinde yer alan Vizespor'a konuk olacak. Pazar günü Vize İlçe Stadyumunda oynanacak olan karşılaşma ise saat 14.00'de başlayacak. Zorlu karşılaşmayı Atakan Kozik yönetirken, yardımcılıklarını Mustafa Cem Büyük, Mete Topcu ve Barış Esa yapacak.

 

HAFTANIN MAÇI İSTANBUL'DA OYNANACAK

 

Haftanın en önemli karşılaşmasında 36 puanla ikinci sırada bulunan Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş deplasmanda 35 puanla üçüncü sırada bulunan Arnavutköy Belediyespor'a konuk olacak. Zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşma ise Bollluca Stadyumunda Pazar günü saat 14.00'de oynanacak. Karşılaşmada ise Ertuğrul Kösterelioğlu, Mehmet Taşdemir, Muhammed Kavgacı ve Seyfettin Alper Yılmaz hakem triosu görev alacak.

Haber Tarihi : 29.02.2020