1911 Çerkezköyspor Puansız Döndü

Haber Çerkezköy Futbol

Bölgesel Amatör Lig 11. Grupta mücadele eden 1911 Çerkezköyspor 6. hafta maçında Alibeyköspor deplasmanından puansız döndü.

İLK DEVREDEN GOL ÇIKMADI

Karşılaşmaya her iki takımda üç puan parolası ile başlarken, ilerleyen bölümlere doğru taraftarının desteğini arkasına alan ev sahibi ekip geliştirdiği ataklarda istediği golü bulamadı. Bir türlü oyuna ortak olamayan 1911 Çerkezköyspor pozisyon bulmakta zorlandı. İlk devrenin ise kalan dakikalarında gelişen ataklardan gol sesi çıkmayınca ilk devre golsüz eşitlik ile tamamlandı.

 

ALİBEYKÖYSPOR ÖNE GEÇTİ

 

Karşılaşmanın ikinci devresinde toparlanan Çerkezköy ekibi geliştirdiği ataklarda istediği golü bulamadı. Ev sahibi ekip Alibeyköyspor ise özellikle sağ kanattan etkili hücumlar geliştirdi. Karşılaşmanın 68’inci dakikasında gelişen ev sahibi atağında ceza sahası içinde topla buluşan Kerim Deler 1911 Çerkezköyspor savunması arasından topu ağlara göndererek takımını öne geçirdi. Karşılaşmada mağlup duruma düşen 1911 Çerkezköyspor kalan dakikalarda beraberlik için yüklense de istediği golü bulamadı. Kalan dakikalarda gelişen ataklardan başka gol çıkmayınca karşılaşmada Alibeyköyspor’un 1-0’lık üstünlüğü ile sonuçlandı.

 

İKİNCİ MAĞLUBİYETİNİ ALDI

 

1911 Çerkezköyspor bu mağlubiyet ile ikinci yenilgisini alarak altı puanda kalırken, Alibeyköyspor ise puanını on yaptı. Karşılaşmanın ardından 1911 Çerkezköyspor teknik heyeti, futbolcuları ve yöneticileri karşılaşmanın bitiminden bir saat sonra sahadan çıkarken, 1911 Çerkezköyspor yönetimi taraftar ve yöneticilerin yaptığı taşkınlıklara ise tepki gösterdi.

  •  
Haber Tarihi : 31.10.2019