1911 Çerkezköyspor, Uzatmalarda Yıkıldı

Haber Çerkezköy Futbol

Rakibi karşısında maça üç puan parolası ile çıkan 1911 Çerkezköyspor, Uzunköprüspor’un uzatma dakikalarında kaydettiği gole engel olamayarak karşılaşmadan 1-0 mağlup ayrıldı. Bu sezon dördüncü mağlubiyetini alan 1911 Çerkezköyspor dokuz puanda kalırken, Uzunköprüspor ise bu galibiyet ile 11 puana yükseldi

Çerkezköy Mustafa Uğraş Stadyumunda oynanan karşılaşmayı Engen Ferik yönetirken, yardımcılıklarını ise Tuğba Başkaya, Tuğrul Örer, Emre Küçük yaptı.

İLK DEVREDEN GOL ÇIKMADI

Taraftarların yoğun ile gösterdiği karşılaşmaya 1911 Çerkezköyspor iyi başladı. Özellikle kanatlardan hücum geliştirmeye çalışan 1911 Çerkezköyspor Uzunköprüspor savunmasını geçmekte zorlandı. Konuk ekip Uzunköprüspor ise gelişen 1911 Çerkezköyspor ataklarında hata yapmazken, kontra ataklardan gol aradı. İlk devrenin kalan dakikalarında gelişen ataklardan gol çıkmayınca ilk devre golsüz eşitlik ile tamamlandı.

UZATMALARDA GOLE ENGEL OLAMADIK

Karşılaşmanın ikinci devresinde oyuncu değişiklikleri yapan 1911 Çerkezköyspor arzuladığı golü bir türlü bulamadı. Orta alan şeklinde geçen karşılaşmanın uzatma dakikalarında konuk ekip Uzunköprüspor geliştirdiği tek atakta golü buldu. Uzatmaların üçüncü dakikasında kullanılan serbest vuruşta yaşanan karambolde Uzunköprüspor oyuncusu topu ağlara göndererek konuk ekibi öne geçirdi. Kalan dakikalarda ise gelişen ataklardan başka gol çıkmayınca karşılaşmada konuk ekip Uzunköprüspor’un 1-0’lık üstünlüğü ile tamamlandı. 1911 Çerkezköyspor bu mağlubiyet ile dokuz puanda kalırken, büyük moral bulan Uzunköprüspor puanını 11 yaparak rahat nefes aldı.

Haber Tarihi : 19.11.2019