Adem İncehasan’dan Gazetemize Ziyaret

Haber Süleymanpaşa Gündem

16 Ocak’ta yapılacak olan Tekirdağ Şoförler Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Adem İncehasan, gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Recep Nahit Çelebi’yi ziyaret eden Adem İncehasan, “Mevcut oda başkanımız Şenol Turan, yaptığı çalışmalar ile uzun yıllar odamıza ve üyelerimize çok güzel hizmetlerde bulundu. Kendisine teşekkür ediyorum. Yeni bir değişime, yeni bir atılıma ihtiyaç var. Bu bir bayrak yarışı ve bizde bayrağı devralıp daha iyi yerlere getirmek istiyoruz. Üyelerimizin isteklerini, beklentilerini sorunlarını ve çözümlerini biliyoruz ve onlarla birlikte çözeceğiz. Üyelerimizin her zaman yanında olacak ve odamıza en güzel hizmeti vermek için çalışacağız. Önümüzdeki günlerde, oda üyelerimize, basına ve tüm kamuoyuna hayata geçirmek istediğimiz projelerin tanıtımını yapacağız. Seçimler, Odamız ve tüm şoför arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Recep Nahit Çelebi’de Adem İncehasan’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Tarihi : 23.11.2021