Akay’a 1911 Çerkezköyspor forması hediye ettiler

Haber Çerkezköy Futbol

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden 1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Tolga Tokoçin, Başkan Yardımcısı Giray Engin Baysak ve Genel Kaptan Gökhan Biber Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret ederek, 1911 Çerkezköyspor forması hediye ettiler.
17-18 Nisan tarihleri arasında başlayacak olan 2020-2021 Sezonu Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 6. Grup’ta kentimizi temsil edecek 1911 Çerkezköyspor yeni sezon hazırlıklarını tüm hızı ile sürdürürken, 1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Tolga Tokoçin, Başkan Yardımcısı Giray Engin Baysak ve Genel Kaptan Gökhan Biber Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ederek, 1911 Çerkezköyspor forması hediye ettiler.

 

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER

 

2020-2021 Sezonunun önümüzdeki hafta sonu başlayacağını ve 1911 Çerkezköyspor’un hazırlıklarına devam ettiğini belirten 1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Tolga Tokoçin, “Yeni sezon öncesi Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret ederek takımımızın formasını hediye ettik ve maçlarımıza davet ettik. Belediye Başkanımız Vahap Akay’a bugüne kadar 1911 Çerkezköyspor’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah bu destekler bu sezonda devam edecektir. Kulübümüze yaptığı maddi ve manevi desteklerden dolayı minnettarız” dedi.
HERKESİ DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM

 

  Çerkezköy’ün profesyonel liglerdeki tek temsilcisi 1911 Çerkezköyspor’a yeni sezonda başarılar dileyen Başkan Vahap Akay, “İnşallah bu sezon 1911 Çerkezköyspor için her şey güzel geçer ve takımımız bir üst lige çıkar. Bu noktada elimizden gelen desteği ve katkıyı sunmaya devam edeceğiz. Çerkezköy’ün işadamlarını, sanayicilerini, esnaflarını, sivil toplum örgütlerini kentimizin takımına maddi ve manevi destek olmaya, katkı sunmaya davet ediyorum. Forma hediyesi için 1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Tolga Tokoçin ve Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

 

BAYRAM’I DA ZİYARET ETTİLER

 

1911 Çerkezköyspor yönetimi Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram’ı da makamında ziyaret ederek günün anısına Bayram’a takımın formasını hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcısı Bayram,” Önümüzdeki hafta başlayacak olan Bölgesel Amatör Ligde ilçe temsilcimiz 1911 Çerkezköyspor’a tüm maçlarda başarılar diliyorum. İnşallah ligde başarılı olarak 3.Lige çıkacağız” dedi.

Haber Tarihi : 10.04.2021