ALBAYRAK, HAYRABOLU'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Haber Hayrabolu Gündem

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, sabah erken saatlerde başladığı mesaisinde Hayrabou İlçesini ziyaret ederek bazı inceleme ve temaslarda bulundu. 

Hayrabolu mesaisine Şalgamlı Mahallesi'ni ziyaret ederek başlayan Başkan Albayrak, Şalgamlı'da Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden etkinlik alanında (Kapalı Pazar Yeri ve Düğün Salonu) incelemelerde bulundu, çalışmaların son durumu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. Vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi. 

Daha sonra, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayrabolu İlçesi Hizmet Binasına geçen Başkan Albayrak, burada çalışmalarına devam ederek, Hayrabolu ilçesinde devam eden ve planlanan projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Öte yandan, Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası ve Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başol, Büyükşehir Belediyesi Hayrabolu Hizmet binasında Başkan Albayrak'ı ziyaret etti. Başkan Albayrak, Başol ile Büyükşehir Belediyemizin, Hayrabolu ilçesinde devam eden çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduklarını dile getirdi.

Haber Tarihi : 30.01.2021