Albayrak'tan Kırsal Mahallelere Kurban Bayramı Ziyareti

Haber Malkara Gündem

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla Malkaraya bağlı İshakça, Hemit, Kürtüllü ile Süleymanpaşa’ya bağlı İnecik mahallerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bayramlaştı.

İlk olarak Malkara ilçesine bağlı İshakça Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, vatandaşlara iyi bayramlar dileklerinde bulundu. Daha sonra Hemit Mahallesi'ne geçen Başkan Albayrak, burada mahalle sakinleri ile birlikte bayram namazını kıldı. Ardından Hemit Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Albayrak, herkese iyi bayramlar dileklerinde bulundu.

Malkara'daki mahalle ziyaretlerinin ardından Süleymanpaşa’ya bağlı İnecik Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, Mahalle Muhtarı Sabri İşlek ve vatandaşlarla buluştu. Burada vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Albayrak herkese güzel bir bayram geçirmesi temennisinde bulundu.

Malkara ilçesine bağlı kırsal mahallelerde gerçekleştirilen bayramlaşma ziyaretlerinde Başkan Kadir Albayrak'a Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da eşlik etti.

Haber Tarihi : 03.08.2020