ALBAYRAK VE ULAŞ YURDAKUL MALKARA’DAKİ YATIRIMLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Haber Malkara Gündem

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul,  Malkara'da yapılan yatırımlarda incelemelerde bulundular.

İncelemelerde; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Malkara Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Özer, Ersin Kaçar, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Neşat Erdoğan ile Sertaç Alkaya ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları yer aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Et Kombina Tesisinde, Otobüs Terminali ve Birlik Yem Fabrikasında çalışmaların son durumu ile durum değerlendirmesi toplantısı yaptılar.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak ile birlikte Et Kombina Tesisinde, Otobüs Terminali ve Birlik Yem Fabrikasında incelemelerde bulunduk. Et Kombina Tesisimizde hazırlık çalışmalarımız devam ediyor. Bir aksilik olmaz ise Et Kombina Tesisimiz Kurban Bayramımızda tam teşekküllü olarak siz değerli hemşehrilerimizin hizmetinde olacaktır.

Et Kombine Tesisi ziyaretimizin ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak ile birlikte Otobüs Terminali ve Birlik Yem Fabrikasında incelemelerde bulunarak hemşehrilerimize kaliteli ve yüksek standartlarda hizmet sunması için fikirlerimizi beyan ettik.

Her şeyin en iyisini hak eden hemşehrilerimizin daha iyi hizmet alabilmeleri için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Haber Tarihi : 01.07.2020