Asus Keris Wireless Kablosuz Mouse İncelemesi

Haber Teknoloji

Son zamanlarda Kablosuz Mouse modelleri kullanma isteğinin yoğun bir şekilde arttığı gözlemlenmekte.

 

Son günlerde oldukça performans vaad eden ve kullanıcılar tarafından olumlu değerlendirilen Asus Rog Keris Wireless Kablosuz Mouse’yi sizler için inceledik.

 

Keris Üç Farklı Bağlantı Modu Sunuyor!

ROG Keris Wireless; ultra hızlı 2,4 GHz, enerji tasarruflu Bluetooth® LE ve kablolu USB olmak üzere üç farklı şekilde bağlanabiliyor ve 2,4 GHz kablosuz bağlantıyı oyunlar için, Bluetooth LE’yi ise günlük işler için kullanabiliyorsunuz.

 

 

Üstün DPI Hızı

Oyunlarda Her saldırı çok önemlidir! ROG Keris Wireless’ın içerisinde özel olarak üretilen bir optik sensör bulunuyor. Bu optik sensör rakiplerinizi alt etmeniz için gereken hassaslığı ve rahatlığı sizlere oyunu kazanmanız üzere sunuyor. 16,000 DPI ve 400 IPS Hız ile oyunu kazanmanız kaçınılmaz oluyor.

 

Rahat Tasarım

Keris Wireless tasarlanırken profesyonel E-Spor oyuncularından yardım alan Asus, onlardan topladığı geri bildirimlerle son derece ergonomik bir oyuncu mouse’u geliştirdi. Her ele mükemmel uyan özel kavisler, bu mouse’u uzun oyun maratonları için en ideal hale getirdi.

 

Micro Anahtarlar

Rog Keris 70 Milyon tıklama ömrüne sahip olan Rog micro anahtar ve değişebilen mikro anahtar özelliğini bizlere sunuyor. Eşleştirilen sol ve sağ anahtarlar arasındaki tıklama gücü farkının +/- 5 gram aralığında kalması sağlanarak tutarlı bir tıklama hissi sunuluyor, altın kaplama özelliği ile birlikte daha iletken olmasını sağlıyor.

 

Anahtarların Değiştirilme İmkanı

Özel anahtar yuvası yeni anahtar takmayı çok kolay hale getiriyor. Bu sayede çalıştırma gücünü ve tepkiyi kendi tercihinize göre ayarlayabiliyor, bozuk veya aşınmış anahtarları değiştirerek mouse’un ömrünü uzatabiliyorsunuz.

 

İç yapısıyla Arıların yaptığı Petek görünümünü andıran yapısıyla oldukça hafif tasarımıyla oyunculara hitap ediyor.

PBT sol ve sağ tuşların dayanıklı ve değiştirilebilir olmasıyla, kaymaz yüzeyi aşınmaya veya parlamaya karşı dayanıklı bir yapı ve tutarlı bir his sunuyor.

Haber Tarihi : 24.06.2021