ASUS Republic of Gamers, dahili joystick’e sahip yeni mouse’u ROG Chakram’ı duyurdu!

Haber Teknoloji

 

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Chakram modelini duyurdu

 

Hızlı kablolu şarj ve kablosuz Qi şarj olanakları sunan bu fare, özel tasarım düğmeleri, vidasız manyetik tuşları ve kapağı ve DPI On-The-Scroll özelliğiyle oyunculara yeni bir güç katarak PC oyunculuğuna yeni bir yorum getiriyor.

 

2,4 GHz ve Bluetooth LE ile kablosuz bağlantı seçeneklerine ek olarak kablolu USB bağlantısıyla özgürlük ve esneklik

 

ROG Chakram; 2,4 GHz ve Bluetooth® LE ile kablosuz, USB ile de kablolu bağlantı imkanı sunarak oyuncuların ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

Birlikte gelen 1 ms 2,4 GHz USB bağlantı aygıtı ile anında bağlanan Chakram, pil ömrüne ihtiyaç duyulan anlarda Bluetooth LE bağlantısına geçiş imkânı tanıyor. Böylece uzun pil ömrüyle birlikte kablosuz bağlantının avantajlarından yararlanmaya devam edilebiliyor. İhtiyaç anında USB kabloyla da bağlanabilen bu yeni fare hem esneklik hem de günlük kullanım için rahatlık sağlıyor.

 

16.000 DPI ve 400 IPS optik sensöre ek olarak hem 2,4 GHz hem de kablolu modda 1000 Hz sorgu oranı.

 

ROG Chakram, oyunculara ve daha fazlasına ihtiyaç duydukları hassaslığı ve hızı sunabilmek için üst düzey bir optik sensörle donatıldı.

 

100 ile 16.000 DPI aralığındaki sensör, hareketleri saniyede 400” değerine ulaşan olağanüstü hız ve 40 g hızlanma ile mükemmel şekilde takip ediyor. Fare ayrıca hem 2,4 GHz hem de kablolu modda 1000 Hz sorgu oranı sunarak gecikme yaşatmadan akıcı oyun deneyimi sağlıyor.

Haber Tarihi : 27.11.2019