Asus Rog Chakram Mouse İncelemesi

Haber Teknoloji

Bir fare düşünün, joystick ile birleşime hitap eden bir ürün olmalı oyunlarda olağan üstü performans sunabilmeli.

Karşınızda Asus Rog Chakram Core

Programlanabilir joystick, gelişmiş 16.000 dpi sensör, push-fit anahtar soket tasarımı, ayarlanabilir ağırlık, gizlilik, anlık ekran yakalama ve Aura Sync aydınlatma özelliklerine sahip ROG Chakram Core oyuncu faresi ile sizi adeta oyunlarda adeta sizi zirveye taşıyacak.

 

ROG Chakram Core, başparmağınızın altına üstün kontrol sağlayan programlanabilir, çıkarılabilir bir joystick'e sahip 16.000 dpi, 1000Hz kablolu bir oyun faresi ile birlikte. Özel push-fit anahtar soketleri, ayarlanabilir ağırlık ve hassasiyet ayarı için benzersiz Kaydırma Tekerleğinde DPI Ayarı özelliğine sahip Chakram Core, ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunu görüyoruz.

ROG Chakram Core, son teknolojili optik oyuncu sensörü ile oyuncuların ihtiyacı olan hassasiyet ve hızı sunmak için donatılmış olduğunu görüyoruz. 100'den 16.000 DPI’a kadar seçenek sunan sensör, hareketinizi sıra dışı şekilde saniyede 400 inç (IPS) ve 40g ivmelenmeye kadar takip edebiliyor. Aynı zamanda ultra akıcı oyun deneyimi için 1000 Hz sorgulama hızıyla, gecikmesiz tepkinin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

 

ROG Chakram Core'un dahili joystick'i bir gamepad'e gerek duymadan ellerinizi mouse ve klavye üzerinde tutabilirsiniz. Joystick, analog ve dijital olarak farklı iki modda çalışacak şekilde ayarlanabiliyor. Kutuda yer alan uzun ya da kısa çubuktan birini seçebilir ya da joystick'i tamamen çıkarabilirsiniz.

ROG Chakram Core, vidasız manyetik tuşları, özel kolay çıkarılabilen anahtar soketleri ve ayarlanabilir ağırlıkları gibi kullanıcı dostu özelliklerle doludur. Böylece Chakram Core'unuzu size özel yapmanız için birden çok seçeneği sizler için özgür kılıyor.

Tarzı bir üst seviyeye ASUS Aura Sync RGB aydınlatma ile çıkarın. Sonsuz renk spektrumu ve dinamik ışık efektlerini kullanarak farenizi tamamen özelleştirebilirsiniz. Tüm aydınlatmalar, giderek genişelyen Aura Sync özellikli donanımlarıyla senkronize edilerek, gerçek anlamda kişiselleştirilebilen bir oyun ortamı yaratmanızı sağlıyor.

Armoury Crate, kapsamlı kontroller sunan gelişmiş bir sürücü tabanlı yapılandırma programıdır. Sezgisel bir kullanıcı arayüzü, ROG Chakram Core'u oyununuza uyacak şekilde kolayca ayarlamanıza olanak tanır. Performans ve yüzey kalibrasyon ayarlarını yapın, düğmeleri programlayın ve harita düğmelerini ayarlayın, aydınlatma efektlerini özelleştirin ve daha fazlasını yapın. Veri analizi için oyun sırasında donanım istatistiklerini bile takip edebilirsiniz.

Üst segment bir ürün olarak nitelendirebileceğimiz Asus Rog Chakram Core, oldukça kullanışlı bir ürün olduğunu sizlere aktarabiliriz.

2 Yıl Asus Türkiye servis desteği sağlaması ile birlikte, ürün 800 – 1000 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim.

Tekirdağ Yeni İnan Gazetesi olarak, Asus Rog Chakra Core’u sizler için deneyimledik ve siz değerli okuyucularımıza severek öneriyoruz.

Haber Tarihi : 23.04.2021