Asus ROG Gladius II Core Oyuncu Mouse İncelemesi

Haber Teknoloji

ROG Gladius II Core, klasik Gladius, oyuncu ruhunu oldukça iyi bir şekikde yansıtıyor.  ikonik ROG totemiyle işlenmiş kaydırmaz yan alanlarıyla erişilebilir yeni bir hale getiriyor.

 

Gladius II Core, 6200 dpi'lık bir optik sensöre, hassas ve doğru kontrol için birbirinden bağımsız sol ve sağ tuşlara sahip ve aynı zamanda, genişletilmiş rahatlık için sağ ele özel ergonomisi, yorgunluk önleyici hafif yapısı, kolay çıkarılan anahtar soketleri ve dahili Aura Sync aydınlatması ile Gladius II Core, sıra dışı bir görünüş sergiliyor.

 

Oyuncu sınıfı PAW3327 optik sensörüne sahip olan ROG Gladius II Core, 200'den 6200 dpi'a kadar nokta atışı yapmanızı sağlayan hassasiyetiyle, oyunlarda zafer için mükemmel bir araç. Aynı zamanda saniye başına 220 inç'e kadar takibi (IPS), 30g ivmeye kadar sağlayarak, savaş alanına hükmetmeniz için gereken çevikliği size sunar. Gladius II Core'un iç yapısını da iyileştirdik ve böylece orijinal Gladius'tan %20 daha hafif bir yüksek performanslı oyuncu faresi ürettik. Bu da her hareketi kolaylaştırırken, bilek ağrılarını ve yorgunluğu azaltır. Böylece daha uzun süre oynamanızı sağlar.

 

Daha öncesinde Asus Evolve’de gördüğümüz ROG'a özel anahtar soket tasarımı, fare tuş anahtarlarının kolayca değiştirilmesini mümkün kılarak, kişiselleştirmeyi tamamen yeni bir seviyeye çıkarıyor. Bu da tercih ettiğiniz tuş gücü ve tepkisine uygun anahtarları yerleştirebileceğiniz, ayrıca eskimiş veya bozulmuş anahtarları da farenizin ömrünü uzatmak için değiştirebileceğiniz anlamına geliyor.

 

 

Oyun konusundaki en iyi konforu sağlar. Şekli ve kaplanmış yan panelleri gibi diğer tasarım detayları, birçok denemenin ardından geliştirildi. Sonuç olarak sağ elinize tam oturan, avuç içi, pençe ya da parmak ucu tutuş tipleri için iyileştirilmiş bir oyuncu faresi üretmiş asus.  Orta segment bir ürün diyebiliriz rahatlıkla Fiyat/Performans ürünü olduğunu ekleyelim.

 

Oldukça kullanış ev Örgülü bir kablo yapısına sahip olan,  Asus ROG Gladuis II Core  250 – 350 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip, aynı zamanda 2 yıl Asus Türkiye teknik servis desteğine de sahip.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Asus Rog Gladius II Core’u siz değerli okuyucularımıza severek öneriyoruz.

Haber Tarihi : 19.02.2020