Asus ROG Strix Evolve Oyuncu Mouse İncelemesi!

Haber Teknoloji

ROG Strix Evolve optik oyun faresi, sağ ve sol elini kullanan oyuncular için en iyi konforu sağlayan dört farklı ergonomik kapak stili ile kolay değiştirilebilir modüler üst kapaklara sahip.

 

Şık ve kişiselleştirilebilir ASUS Aura RGB aydınlatmasıyla birlikte ROG Strix Evolve, oyunlarda zaferi elde etmenize yardımcı olan kişiselleştirilmiş bir görünüm ile albenimsi bir görünüm yaratıyor.

 

Bir fareyi elinize ve oyun stilinize uyacak şekilde özelleştirebilseydiniz nasıl olurdu sizce? Asus, bu konuda mühendisleriyle birlikte, kolayca değiştirilebilen üst kapaklar ile birlikte, ROG Strix Evolve, mükemmel uyum sağlayan bir fare ortaya çıkıyor.

 

2 seviyeli DPI anahtarı

 

Maya'lardan esinlenen kauçuk yan paneller tarzı ile güvenli ve konforlu bir tutuş sunuyor, aynı zamanda 8 düğmeye kadar komutları ayarlayabiliyorsunuz.

 

Asus Rog Strix Evolve tasarımıyla gerçekten beni kazandığını açıkça söyleyebilirim, böyle bir tasarıma sahip (sol ve sağ tıklarının tamamiyle değişebilmesi) ilk kez, böyle bir ürün görüyorum. Bu konuda Asus’u kutlamak gerektiğini de belirtelim. Aynı zamanda 7200 Dpi hızında bir sensöre de sahip.

 

Asus Rog Strix Evolve, 300-350 TL Arasında değişken bir fiyat etiketine sahip aynı zamanda, 2 yıl Asus Türkiye garantisine sahip.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Asus Rog Strix Evolve’u sizlere severek öneriyoruz.

Haber Tarihi : 13.01.2020