Asus Rog Strix İmpact 2 Oyuncu Mouse İncelemesi

Haber Teknoloji

Yeni İnan Gazetesi olarak, Asus Rog Strix İmpact 2 Oyuncu Faresini sizlerle birlikte inceliyoruz.

 

ROG Strix Impact, favori MOBA oyunlarında üstünlük kurmanız için gereken performansı sunan hafif ve çift yönlü bir oyuncu faresi aslında. Ultra hızlı tepki sunan kontrolleri hızlı hareket ve muhteşem hassasiyeti, rahat ve her türlü tutuşa uyum sağlayan ergonomik tasarımıyla göz dolduruyor.

 

ROG Strix Impact, oyun sisteminize benzersiz bir tarz eklerken aynı zamanda, RGB ışıklandırma seçeneğiyle birlikte, ASUS Aura Sync aydınlatma ASUS Aura Sync, RGB aydınlatmayı kutu işaretlemenin ötesine taşıyor, Aura özellikli ürünlerinizin LED'lerinizi tek bir uygulamayla kontrol edip bir araya getirebilirsiniz – böylece mükemmel, senkronize aydınlatmaya sahip olursunuz. Aura, anakartınız, ROG Strix Impact ve büyüyen Aura özellikli ürün portfolyosunun tamamında ışık efektlerini senkronize etmenizi sağlıyor.

 

ROG Strix Impact farenin kasasından ayrık tuşlar barındırır, böylece her tıklama için gereken güç ve mesafe azalır, böylece daha hızlı ve yüksek dokunuş hisli tuş tepkisine sahip olabiliyorsunuz.

 

DPI anahtarı ile iki farklı hassasiyet seviyesinde anlık değiştirme yapabilir, böylece oynayışınıza uyacak imleç hızını artırabilir veya düşürebilirsiniz. Kolaylık sağlayan DPI göstergesi ise o anki ayarı gösteriyor.

 

Özelleştirilmiş Düşük Sürtünmeli Kablo

 

Özelleştirilmiş bir yumuşak kauçuk kaplamalı kablo sayesinde, sürtünme ve aşınmayı engeller, kablonun ek kısmı ise sürüklenmeyi minimuma indiriyor böylelikle.

 

Fare tuşları ve anahtarları, özellikle oyuncu farelerindeki anahtarlar en çok zarar gören parçalar olarak bilinir. 50 milyon tıklama ömürlü yüksek kaliteli Omron fare anahtarları ile üretilen ROG Strix Impact, dayanması için üretildiğini de ekleyelim aynı zamanda.

 

ROG Armoury yazılımı sayesinde, ROG Strix Impact üzerinde tam kontrol sunuyor kullanıcılara. Tuş dağılımları oluşturabilir, performans ayarları gerçekleştirebilir, fare profillerini kaydede bilirsiniz.

 

Aynı zamanda, saydam bir yapıya sahip olan İmpact 2 farenin içerisini tamamiyle görebilmenize olanak sağlıyor.

 

Asus Rog Strix İmpact 2, 200-250 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip aynı zamanda 2 Yıl Asus Türkiye garantisine de sahip olduğunu belirtelim.

 

Siz değerli okuyucularımıza Yeni İnan Gazetesi olarak, Asus Rog İmpact 2 Oyuncu Faresini sizlere severek öneriyoruz.

Haber Tarihi : 20.01.2020