Asus Strix İmpact Gaming Mouse İncelemesi

Haber Teknoloji

ROG Strix Impact, favori MOBA oyunlarında üstünlük kurmanız için gereken performansı sunan hafif ve çift yönlü bir oyuncu faresidir. Ultra hızlı tepki sunan kontrolleri hızlı hareket ve muhteşem hassasiyeti, rahat ve her türlü tutuşa uyum sağlayan ergonomik tasarımla birleştiren ROG Strix Impact, üstün oyuncu silahı olarak nitelendiriliyor.

 

ROG Strix Impact, oyun sisteminize benzersiz bir tarz ekleyen özelleştirilebilir efektler için özel RGB aydınlatmaya sahip aynı zamanda. Sabit, Nefes alıp verme ve son olarak RGB  aydınlatma seçeneğine sahip.

 

ROG Strix Impact farenin kasasından ayrık tuşlar barındırır, böylece her tıklama için gereken güç ve mesafe azalır, böylece daha hızlı ve yüksek dokunuş hisli tuş tepkisine sahip oluyorsunuz.

 

DPI anahtarı ile iki farklı hassasiyet seviyesinde anlık değiştirme yapabilir, böylece oynayışınıza uyacak imleç hızını artırabilir veya düşürebilirsiniz. Kolaylık sağlayan DPI göstergesi ise o anki ayarı gösterir.

 

Özelleştirilmiş Düşük Sürtünmeli Kablo

Özelleştirilmiş bir yumuşak kauçuk kaplamalı kablo, sürtünme ve aşınmayı engelliyor.

 

50 Milyon Tıklama Ömürlü Omron Anahtarlar

Fare tuşları ve anahtarları – özellikle oyuncu farelerindeki anahtarlar- en çok zarar gören parçalardır. 50 milyon tıklama ömürlü yüksek kaliteli Omron fare anahtarları uzun yıllar bu ürünü kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Asus Strix İmpact Oyuncu Faresini Siz oyun severlere, öneriyoruz.

Haber Tarihi : 23.10.2019