ASUS TUF GAMİNG H3 İncelemesi

Haber Teknoloji

TUF Gaming H3 kulaklık, aralıksız uzun süre oyun oynayan veya yayın yapan oyunculara olağanüstü rahatlık ve dayanıklılık sunacak şekilde tasarlanmış.

 

Hafif bir yapıya sahip, hızlı soğuyan kulak yastıklarına, paslanmaz çelik kafa bandına, 50 mm ASUS Essence sürücülere ve hava geçirmez bölüme sahip olan TUF Gaming H3, oyun içi ses deneyiminizi son derece zengin ve etkileyici seslerle size eşlik ediyor aynı zamanda.

 

TUF Gaming H3, ASUS oyuncu kulaklıklarının simge haline gelmiş özelliklerini taşıyor. Özel hava geçirmez bölme sayesinde ASUS Essence sürücüleri, 7.1 ses kalitesi ve güçlü baslara sahip net sesler sunarak doğal bir oyun deneyimi yaşatıyor oyunculara.

 

Oldukça hafif olan H3, yalnızca 294 gram ağırlığında ve  %100 protein deri ve hızlı soğuyan hafızalı köpükten üretilen kulak yastıklarıyla üst düzey rahatlık sağlıyor.

 

kulaklık uzun süre oyun oynamanın getirdiği aşınmaya dayanacak, paslanmaz çelikten üretilen bir kafa bandına sahip. Diğer kulaklıklara göre %20 daha az sıkma gücü uygulayan kafa bandı rahatlığı artırıyor.

 

Kulaklıkta tek yönlü boom mikrofon bulunuyor. Net sesli iletişim için özel olarak ayarlanan mikrofon, önde gelen iletişim uygulamalarından sertfika aldı. Kulak yastıklarındaki kullanışlı kontrol düğmeleri, ses seviyesini ayarlamanızı ve mikrofonu kapatmanızı sağlıyor.

 

Aynı zamanda her platform’da tek kulaklık olarak kullanabiliyorsunuz, konsolda oyun oynarken başka bir kulaklığa ihtiyacınız kalmıyor çünkü PC, Mac, PS4, Nintendo Switch, mobil telefonlar ve Xbox One'e destek veriliyor, Discord ve TeamSpeak gibi uygulamalardan da desteklenmiş bir ürün olduğunu belirtelim.

 

Genel olarak, ürün gerçekten çok hafif ve kafanızda hiç ağrı veya sızıya sebebiyet vermiyor, sesi gayet iyi yansıtıyor. Jak girişiyle 7.1 ses kalite vermesine çok şaşırdım. Bütün her şey tek bir jak girişiyle çözümlenmiş görünüyor. 

 

Mikrofon girişi katlanabilir veya kaldırılabilir olsaydı daha iyi olurdu, fakat kulaklığın arka kısmında basmalı bir kapatıp açma düğmesini oldukça beğendim açıkçası.

 

Ürün genel olarak iyi ve çok esnek, 2 Yıl Asus Türkiye garantisi bulunan TUF GAMİNG H3 modeli şu sıralar 400 – 500 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip.

 

Asus TUF GAMİNG H3 Modelini inceledik ve çok beğendik, siz değerli okuyucularımıza severek öneriyoruz.

 

Haber Tarihi : 10.04.2020