Asus Tuf Gaming M3 Oyuncu Mouse İncelemesi

Haber Teknoloji

Bu da size uygun bir Mouse almanız gerektiğiniz anlamına geliyor.

Bu durumda Asus farklı Mouse modelleriyle sizin imdadınıza yetişiyor!

Yeni İnan Gazetesi olarak, bu kez Asus Tuf Gaming M3 modelini inceliyoruz.

 

TUF Gaming M3, oyuncuların istediği rahatlığı performans ve güvenilirliği sunarken, kompakt bir oyuncu faresidir. Uzun süreli oyunlar için ergonomik ve hafif olmasının yanında, yüksek hassasiyetli optik sensörüyle de savaşlarda avantaj sağlıyor.

 

20 milyon tıklama garantili tuşlar ve sıra dışı dayanıklılık için özel bir kaplamaya sahip olan M3, zorlu görevler için hazırdır. Kişisel tarzınız için özelleştirilebilir Aura Sync RGB aydınlatmaya da sahip olarak karşımıza çıkıyor.

 

TUF Gaming M3, pençe ya da parmak ucu tutuşu kullanılan hızlı FPS oynanışı için iyileştirilmiş, kompakt ve hafif bir yapısı bulunmaktadır. Arka arkaya oynamak için rahattır, tutuş ve kontrol için iyileştirilmiş bir şekli mevcut.

 

ASUS Armoury II ile özelleştirilebilen dört farklı seviyede, oyuncu sınıfı 200'den 7000 dpi'a kadar seçenek sunan optik sensörle donatılmış olan TUF Gaming M3, hassasiyet, doğruluk ve hızı bizlere sunuyor.

 

DAYANIKLI VE GÜÇLÜ

 

İçten dışa TUF Gaming M3, ön cephede yıllar boyunca hizmet sunmak için üretilmiştir. Dış kabuğu, 10'dan fazla aşındırma, sürtünme ve püskürtme testine karşı dayanıklı, özel bir kaplamaya sahip aynı zamanda.  K/D oranınızı desteklemek için de, 20 milyon tıklama oranına sahip çevik tuşlara sahiptir. Bununla birlikte sayısız saat boyunca hareketinizi akıcı kılmak için gelişmiş Teflon ayaklara sahip.

 

TUF Gaming M3 üzerinde rahat ulaşılabilen ve programlanabilir yedi tuş ile kişisel oyun tarzınıza uygun konfigürasyon ve düzeni oluşturmanızı sağlıyor. İki adet DPI tuşu ile oyun sırasında hassasiyeti ayarlayabilirken, iki stratejik olarak konumlandırılmış sol taraftaki tuş ve tıklanabilir kaydırma tekerleği de ek kontrol seçenekleri sunuyor.

Giriş segment olarak nitelendirdiğimiz M3, 150 – 190 TL Fiyat etiketine sahip. 2 Yıl Asus Türkiye garantisi mevcut.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, siz değerli okuyucularımıza Asus Tuf Gaming M3 Oyuncu faresini öneriyoruz.

 

Haber Tarihi : 28.01.2020