Asus ZenBook Duo İncelemesi!

Haber Teknoloji

Bir dizüstü bilgisayar hayal edin. İnce, güçlü, dokumatik, iş dünyasına ve oyun dünyasına uyum sağlayabilecek bir bilgisayar olmalı. İşte durumda devreye Asus giriyor ve ZenBook Duo'yu bizlere tanıtıyor.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Asus'un iş dünyası için tasarladığı ZenBook Duo'yu yakından inceliyoruz.

 

 

 

 

 

Bu modelde, iki işi aynı anda yapabilmeniz için devereye ASUS ScreenPad Plus giriyor ve  size daha önce hiç yaşamadığınız bir kullanım deneyimi sunuyor. Duo, ana 14 inçlik FHD ekranla sorunsuz bir şekilde çalışan, iş akışınızı optimize etmenin ve kişiselleştirmenin sınırsız yollarını sunan tam genişlikte ikincil bir dokunmatik ekrana sahip.

İki işi bir arada yaparak tek bilgisayarda üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor.

Ana ekran ve ScreenPad Plus arasındaki hızlı entegre etkileşimler için App Switcher, ViewMax ve Task Swap gibi kullanışlı hızlı kontrol kısayolları da bulunmakta aynı zamanda. Tek bir dokunuşla birden fazla görevi açarak çalışma moduna geçmenizi ve artık, nerede olursanız olun ana ekranda çalışırken daha fazla alan sağlamak için uygulamaları veya uygulama içi araç çubuklarını ScreenPad Plus'a sürükleyebilmeniz ürün için büyük bir artı.

 

 

ZenBook Duo ve aktif bir ekran kalemi ile birlikte geliyor, dokunmatik olması haricinde hassas grafik düzenlemelerini bu kalem ile gerçekleştirebilirsiniz aynı zamanda.

 

ScreenPad size zahmetsiz uygulama çoklu görev sağlar, böylece ASUS, üçüncü taraf geliştiricilerle yakın çalışma kararı almış ve - profesyonel video düzenleme yazılımı geliştiricisi Corel aynı zamanda Sony Vegas dahil olmak üzere, daha fazlası ile ScreenPad Plus'ı en üst düzey verimlilik için optimize sağlıyor.

 

ZenBook Duo, Çoklu çekirdekleriyle ZenBook Duo, süper akışkanlı bir çapraz ekran iş akışı için ana ekranınızdaki ve ScreenPad ™ Plus'taki tüm uygulamaları kolayca yönetebilir. Aynı zamanda NVIDIA® GeForce® MX250 grafik kartı ve 16 GB RAM kabarcıklı bir şekilde 1 TB SSD depolamaya ve 1920x1080 çözünürlüğe sahip olduğunu aktaralım.

 

ZenBook Duo'daki FHD NanoEdge ekranı, görüntüleme deneyiminizi geliştirmek, size daha fazla ekran sunarken dikkatinizin de daha az dikkat dağıtmak için dört taraflı bir çerçevesiz tasarıma sahiptir! Aynı zamanda PANTONE ® Profesyonel kalitede renk doğruluğu için onaylanmıştır.

ASUS Golden Ear ekibi, en iyi ses deneyimini sağlamak için ünlü ev ve otomotiv ses uzmanları Harman Kardon ile birlikte çalıştı. Üstün donanımın özel bir karışımı - bozulma olmadan yüksek ses sağlayan akıllı amplifikatör teknolojisi dahil - ve ince ayarlanmış hoparlör bulunuyor.

 

ZenBook Duo, en iyi güvenilirliği ve dayanıklılığı sağladığından emin olmak için bir fiziksel teste (MIL-STD-810G askeri standardı) tabi tutuldu. Aşırı irtifa, sıcaklık ve nem gibi zorlu ortamlarda kullanım için genişletilmiş testlerden geçer. Ayrıca, endüstri tarafından belirlenen standartların çok üstüne çıkan ASUS, dahili dizüstü bilgisayar testlerini de geçtiğini açıkça aktaralım.

 

Severek incelediğimiz Asus ZenBook Duo oldukça kullanışlı ve MX250 gibi bir ekran kartında oldukça iyi oyun sonuçları da vermekte.

Asus ZenBook Duo, 2 yıl Asus Türkiye Teknik Desteğine sahip,  aynı zamanda 16,000 ila 20,000 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, eğer iş dünyası için bir bilgisayar arıyorsanız ve özellikle video montajlama üzerine bir iş ile uğraşıyorsanız, Asus ZenBook Duo’nun tam size göre olduğunu şiddetle öneriyoruz.

Haber Tarihi : 19.08.2020