Asus ZenBook Pro Duo İncelemesi

Haber Teknoloji

Öyle bir dizüstü bilgisayar düşünün ki, Hem iş dünyasında hem de Oyun dünyasında kullanıcıya istediğini en yüksek performansta verebilmeli.

Böylelikle Asus ZenBook Pro Duo’yu kullanıcılara sunuyor.

 

Çığır açan ASUS ZenBook Pro Duo ile yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi bir üst seviyeye taşıyın! İş akışı verimliliğinde en üst seviyeye ulaşmak için tasarlanan benzersiz tasarım ile birlikte, ana 4K UHD OLED ekranla sorunsuz çalışan tam genişlikte bir 4K ASUS ScreenPad ™ Plus özelliğine sahip aynı zamanda Tüm yaratıcı gücünüzü kullanmak için ürün size tüm seçenekleri önünüze seriyor.

 

Geçtiğimiz yıllarda Duo modeli ile kullanıcılarının isteklerini iyi bir şekilde karşılayan Asus, Pro DUO modeliyle adeta çığır açtığını da eklemek gerekiyor.

ASUS ScreenPad™ Plus size daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir mobilite imkanı sunuyor. Ana 15.6 inçlik 4K UHD OLED dokunmatik ekranla sorunsuz bir şekilde çalışan ve iş akışınızı optimize etmenin ve kişiselleştirmenin sınırsız yollarını sunan tam genişlikte bir 4K ikincil dokunmatik ekran, bir dizi kullanışlı yerleşik uygulama üretkenliğinizi artırmanıza olanak sağlıyor.

 Ana ekran ve ScreenPad Plus arasındaki hızlı entegre etkileşimler için App Switcher, ViewMax ve Task Swap gibi kullanışlı hızlı kontrol kısayolları da bulunmakta aynı zamanda.

 

ZenBook Pro Duo ve birlikte verilen kalemle - veya en sevdiğiniz aktif kalemle - yaratıcılığınızın akışına gerçekten izin verebilirsiniz. Her iki çoklu dokunmatik ekran kalem girişini destekler, ve ScreenPad Plus, yazma veya çizim için size üstün ergonomik ve sağlam bir platform sunar. Not alın, fikirlerinizi taslak haline getirin veya şimdiye kadarki en sezgisel şekilde hassas grafik düzenlemeleri yapın. Ayrıca kutuda, size en rahat yazma deneyimini sunmak için ErgoLift açılır klavye tasarımını geliştiren ayrı bir avuç içi desteği de var.

 

ScreenPad size zahmetsiz uygulama çoklu görev sağlar, böylece ASUS, üçüncü taraf geliştiricilerle yakın çalışma kararı almış ve - profesyonel video düzenleme yazılımı geliştiricisi Corel aynı zamanda Sony Vegas dahil olmak üzere, daha fazlası ile ScreenPad Plus'ı en üst düzey verimlilik için optimize sağlıyor.

 

ZenBook Pro Duo, 9. Nesil Intel destekli ® Core ™ i7 altı çekirdekli işlemci en yeni grafik kartı NVIDIA ® GeForce RTX ™ 2060,  32 GB Ram 1 TB SSD ve 4K Ekran çözünürlüğü ile beraber geliyor. Bu ultra güçlü kombinasyon, ZenBook Pro Duo'nun çok katmanlı fotoğraf veya video düzenleme, 3D grafik oluşturma ve hatta oyun canlı yayını gibi profesyonel kalitede görevlerin atlından kalkmasını sağlar.

 

En iyi grafik deneyimi için ZenBook Pro Duo, en son oyun sınıfı NVIDIA ® GeForce RTX ™ 2060'ı kullanıyor NVIDIA Turing mimarisi tarafından desteklenen ayrık grafikler oyun değiştiren GPU ile, nihai görsel gerçekçilik için ışın izleme gücünün keyfini çıkartmanızı sağlıyor. Derin Öğrenme Süper Örnekleme (DLSS) de performansı önemli ölçüde artırmaya yardımcı olur. ZenBook Pro Duo ile yaratıcılığınız ile birlikte sınır tanımıyor.

ZenBook Pro Duo'daki 4K UHD NanoEdge OLED HDR ekran 4 , ultra ince çerçeveli dört yüzlü çerçevesiz tasarıma sahip olması gerçekten şaşırtıcı. Mükemmel OLED dokunmatik ekran, ultra canlı renkler ve derin siyahlık sunar, sinema sınıfı %100 DCI-P3 renk gamı ile profesyonel çalışma ve eğlence için mükemmel bir seçim. Ancak orada bulunan çerçeveler ekran / vücut oranını sınırsız bir oran olan % 89'a yükseltir, size daha fazla ekran ve daha az dikkat dağıtıcı unsur sunar!

ZenBook Pro Duo, dokunmatik yüzeye entegre LED aydınlatmalı sayısal bir tuş takımı olan ASUS NumberPad'in en son sürümünü sunuyor. Fonksiyonu açıp kapatmak için sağ üst NumberPad simgesine bir saniye, ardından da iki parlaklık seviyesinden birini seçmek için sol üst simgesine dokunun. NumberPad etkinleştirildiğinde bile, dokunmatik ekran akıllı yazılımı sayesinde imleç kontrolü için kullanılabilir bir hale dönüşüyor.

ASUS Golden Ear ekibi, en iyi ses deneyimini sağlamak için ünlü ev ve otomotiv ses uzmanları Harman Kardon ile birlikte çalıştı. Üstün donanımın özel bir karışımı - bozulma olmadan yüksek ses sağlayan akıllı amplifikatör teknolojisi dahil - ve ince ayarlanmış hoparlör bulunuyor.

Severek incelediğimiz Asus ZenBook PRO Duo oldukça kullanışlı ve RTX2060 gibi babacan bir ekran kartında oldukça iyi oyun sonuçları da vermekte.

Asus ZenBook Pro Duo, 2 yıl Asus Türkiye Teknik Desteğine sahip,  aynı zamanda 24,000 ila 30,000 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, eğer iş dünyası ve oyun dünyasını bir araya getirebilecek bir bilgisayar arıyorsanız ve özellikle video montajlama üzerine bir iş ile uğraşıyorsanız, Asus ZenBook Duo’nun tam size göre olduğunu şiddetle öneriyoruz.

Haber Tarihi : 19.08.2020