BAŞKAN AKAY, BAŞARILI SPORCULARI ALTIN İLE ÖDÜLLENDİRDİ

Haber Çerkezköy Gündem

Belediye Başkanı Vahap Akay, Adana’da düzenlenen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nda kentimizi başarıyla temsil eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını altın ile ödüllendirdi.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, sporcu Murat Kıroğlu ve Alperen Doğan ile birlikte, Belediye Başkanı  Vahap Akay’ı makamında ziyaret ett. Adana Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu’nda düzenlenen ve 573 sporcunun katılımı ile gerçekleşen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nda Erkekler Kata ve Kumite müsabakalarında sporcu Murat Kıroğlu’nun 43-49 Yaş Kata dalında Türkiye Şampiyonu olduğunu kaydeden Şahin Yılmaz, “Ayrıca bir diğer sporcumuz Alperen Doğan da +84 Kilo Kumite dalında Türkiye 3.'sü oldu” dedi.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “43-49 Yaş Kata dalında Türkiye Şampiyonu olan Murat Kıroğlu ve +84 Kilo Kumite dalında Türkiye 3.'sü olan Alperen Doğan, kentimizi başarıyla temsil ettiler. Sporcularımız bizlere büyük gurur yaşattılar. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Başkanı  Akay ayrıca, iki sporcuyu başarılarından dolayı altın ile ödüllendirdi.  

Haber Tarihi : 13.10.2021