BAŞKAN AKAY ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Haber Çerkezköy Gündem

 Çerkezköy Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Kurban Satış Yeri’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Vahap Akay, daha sonra bakım onarım ve yenileme çalışmalarının devam ettiği Kapalı Otopark’ta incelemelerde bulundu.

VATANDAŞLARIMIZIN SORUNSUZ BİR BAYRAM GEÇİRMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

   Belediye Başkanı Vahap Akay ilk olarak Kurban Satış Yeri’ni ziyaret etti. “Kurbanlık hayvan satan esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunsuz bir bayram geçirmesi için Kurban Satış ve Kesim Yerimizdeki hazırlıklarımızı tamamladık” diyen Belediye Başkanı Vahap Akay “Vatandaşlarımızın ve kurban satıcılarımızın sorunsuz bir bayram geçirmesi için hazırlıklarımızı tamamladık. Hijyen kurallarına uygun olan kesim yerimizde bayram boyunca vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz” dedi.

230 HAYVAN SAHİPLENDİRİLDİ

   Kurban Satış Yeri’ndeki incelemelerinin ardından Çerkezköy Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’mizde Ocak 2020 tarihinden bu yana 280 köpek ve 130 kedi kısırlaştırıldı. Bu süreçte ayrıca 230 adet sevimli dostumuz da sahiplendirildi” ifadelerini kullandı.

KAPALI OTOPARK’TA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

   Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Kurban Satış Yeri ziyaretlerinin ardından, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden Çerkezköy Belediyesine  devredilen Kapalı Otopark’taki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını inceledi. Kapalı Otopark’taki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağını kaydeden Başkan Akay, “Çalışmaların tamamlanmasının ardından 80 araç kapasiteli Kapalı Otopark’ımız daha etkin ve daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeye başlayacak” diye konuştu.

 
Haber Tarihi : 25.07.2020