Başkan Vekili Salih Tıknas Yapılan Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Haber Ergene Gündem

Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas Ergene’de devam etmekte olan yol çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgiler aldı.

Ergene ilçesinin dört bir yanında yol çalışmalarını sürdüren Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yapmış olduğu çalışmaları Başkan Vekili Salih Tıknas yerinde inceleyerek kontrol etti. Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas Sağlık Mahallesi Akbulut Sokak üzerinde beton yol öncesi gerçekleşen malzeme serim çalışmaları hakkında ekiplerden bilgi aldı. Silindirle Sıkılaştırılmış Beton (SSB) yol öncesi malzeme serim çalışmalarının devam ettiğini, bunun yanında Akbulut sokağın ana caddeye bağlantı kısmında da çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Başkan Vekili Salih Tıknas Sağlık Mahallesi Akbulut Sokakta gerçekleşen çalışmaların ardından Yeşiltepe Mahallesi Irmak sokakta yapımı devam eden tretuvar ve kaldırım yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Tretuvar ve kaldırım yapım çalışmasının ardından toprak zemin ile kaplı olan Irmak sokağın Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kilit parke taşlar ile döşeneceği belirtildi.

Ergene için uzun ömürlü yeni yollar kazandırmaya devam ettiklerini belirten Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, “İlçemizin birçok mahallesinde kapsamlı bire şekilde yol çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sevgi Kenti Ergenemizi daha da güzelleştirmek ve vatandaşlarımızın ulaşımını kolaylaştırmak için yol çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir” dedi.

Haber Tarihi : 28.10.2020