Başkan Yüksel Engelli Vatandaşın Talebini Yerine Getirdi

Haber Ergene Gündem

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Marmaracık mahallesinde kendisinden akülü engelli aracı talebinde bulunan Hilmi Aydemir’e aynı gün içinde akülü aracı teslim etti.

7’den 70’e herkesin yanında olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Marmaracık mahallesinde Cuma günü kıldığı Cuma namazı sonrası kendisinden akülü engelli aracı talebinde bulunan Hilmi Aydemir’in talebini yerine getirdi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yeni engelli aracını Marmaracık Mahallesi Belediye Meclis üyesi Salih Tıknas ile birlikte Hilmi Aydemir’e teslim etti.

Ergene’de engelli vatandaşları hiçbir zaman unutmadıklarını, her zaman yanlarında olduklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sevgi Kenti Ergenemizde engelli vatandaşlarımızın hayatlarını bir nebzede olsa kolaylaştıracak olan akülü araç desteğinde bulunmaya devam ediyoruz. Ergenemizde çok sayıda engelli vatandaşımız var, hayatın insana neler getireceği hiç belli olmaz. Bugün sağlıklı gezerken, yarın aynı durumda bizlerde olabiliriz. Ergene için planladığımız bütün projelerimiz engelli vatandaşlarımızın da rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kültürel ve sosyal belediyecilik anlamında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Evde bakım hizmeti, yaşlılara yardım, yaşlılarımıza ulaşım hizmeti noktasında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu tür akülü araçlarla kendi yaşamlarını kolaylaştırma noktasında engelli vatandaşlarımıza akülü araç tesliminde bulunuyoruz. Bugünde Marmaracık mahallemizde Hilmi amcamıza bizlerden talep ettiği akülü aracını teslim ettik” dedi.

Yeni engelli aracını teslim alan Hilmi Aydemir Başkan Yüksel’e teşekkürlerini sunarak, “Ergene Belediye Başkanımız Rasim Yüksel bizleri sağ olsun hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. Yapmış olduğu bu güzel hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haber Tarihi : 26.07.2021