Başsavcı Örenci veda ziyaretlerini sürdürüyor

Haber Çerkezköy Gündem

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi tarafından yayınlanan, Adli ve İdari Yargı 2021 Yılı Ana Kararnamesi ile Hakkari Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Örenci, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve Tekirdağ Barosuna veda ziyaretinde bulundu.

 

Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı iken Hakkari  Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Bayram Örenci, veda ziyaretleri kapsamında ilk olarak Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Başsavcı Örenci’ye yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunarak başarılar diledi.

YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Valilik ziyaretinin ardından Başsavcı Bayram Örenci, Tekirdağ Barosunu ziyaret ederken, burada Baro Başkanı Sedat Tekneci, Başkan Yardımcısı Egemen Gürcün ve Sayman Belgin Tunca tarafından karşılandı. Ziyarette konuşan Tekirdağ Baro Başkanı Av. Sedat Tekneci, Örenci’ye görev yaptığı süre boyunca verdiği emek ve meslektaşlarımızla gösterdiği dayanışma nedeni ile kendisine teşekkür etti ve yeni görev yerinde başarılar diledi.

Haber Tarihi : 12.06.2021