Caddeyi arılar bastı

Haber Çerkezköy Gündem

Çerkezköy Atatürk Caddesinde bulunan bir eczanenin önü arıların istilasına uğradı. İşyerinin önünü istila eden arılar nedeniyle içeride bulunan müşteriler ve çalışanlar mahsur kalırken, çevreden vatandaşlar ise büyük panik yaşadı. Arıcılık yaptığı öğrenilen bir vatandaş, kraliçe arıyı kolinin içine koyarak diğer arıları da kolide topladı. Arıların bir kolide toplanıp, bölgeden uzaklaştırılmasıyla caddede hayat normale döndü.

Çerkezköy Atatürk Caddesinde başıboş arılar cadde üzerinde bulunan bir eczanenin koluna ve camlarına sığındı. Caddeyi işgal eden binlerce arı, vatandaşlara da korkulu anlar yaşattı.

KORKU DOLU ANLAR YAŞATTI

Bölgede bir kovandan geldiği tahmin edilen arılar, çevre sakinlerine ve esnafa korku dolu anlar yaşattı. Arılar nedeniyle vatandaşlar, ev ve iş yerlerinin pencereleri ile araçlarının camlarını kapatarak arı istilasına karşı önlem aldı. Arıcılık yaptığı öğrenilen bir vatandaş, kraliçe arıyı kolinin içine koyarak diğer arıları da kolide topladı. Arıların bir kolide toplanıp, bölgeden uzaklaştırılmasıyla caddede hayat normale döndü.

Haber Tarihi : 31.05.2021