Çerkezgücüspor Uzatmada Güldü

Haber Çerkezköy Futbol

Çerkezköy 29 Ekim Spor Komplesinde oynanan karşılaşmaya Çerkezgücüspor etkili başladı. İlk dakikalardan itibaren rakip kaleyi abluka altına alan Çerkezgücüspor istediği golü bir türlü bulamadı. Rakibi karşısında kontradan gol arayan konuk ekip Çorluspor kaydettiği golle karşılaşmada öne geçti. Golün şokunu üzerinden atan Çerkezgücüspor 25’inci dakikada Numan Gümüş’ün şık golüyle skoru eşitledi.

İLK DEVREYİ ÖNDE TAMAMLADI

Her iki takımında cesur bir futbol ortaya koyduğu karşılaşmanın 38’inci dakikasında sahneye çıkan Sinan Anter düzgün vuruşla Çerkezgücüspor’u karşılaşmada öne geçirdi. Mağlup duruma düşmesine rağmen çabuk toparlanan Çerkezgücüspor kalan dakikalarda farkı açmaya çalıştı. İlk devrenin kalan dakikalarında gelişen ataklardan başka gol çıkmayınca ilk devre Çerkezgücüspor’un 2-1’lik üstünlüğü ile sonuçlandı.

PUANINI DOKUZ YAPTI

Karşılaşmanın ikinci devresinde konuk ekip Çorluspor beraberlik için yüklendi. Karşılaşmanın 64’üncü dakikasında gelişen Çorluspor atağında Çerkezgücüspor oyuncusu Fetullah’ın ters vuruşunun ardından top ağlarla buluşunca skora da denge geldi. Kalan dakikalarda rakip kaleyi abluka altına alan Çerkezgücüspor sağlı sollu ataklarla galibiyet golünü aradı. Karşılaşmanın 90’ıncı dakikasında sahneye çıkan Sinan Anter kendisinin ikinci takımının ise üçüncü golünü kaydederek skoru 3-2 yaptı. Uzatma dakikalarında gelişen ataklardan başka gol çıkmayınca karşılaşmada Çerkezgücüspor’un 3-2’lik üstünlüğü ile tamamlandı. Çerkezgücüspor bu galibiyet ile üçte üç yaparak liderliğini sürdürürken, Çorluspor ise üç puanda kaldı.

Haber Tarihi : 01.10.2019