ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ 2021 HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTILARI BAŞLADI

Haber Çerkezköy Gündem

 Çerkezköy Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı birinci oturumu Belediye Başkanı Vahap Akay Başkanlığı’nda Çerkezköy Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı.

   Çerkezköy Belediye Meclisi’nin haziran ayı Meclis toplantısının ilk oturumu İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 26.05.2021 gün ve 58 sayılı Orman İşletme Müdürlüğü Plan Değişikliği müzakeresinin incelenmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilmesi ile başladı.

GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

   Gündemin ikinci maddesinde yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün 26.05.2021 gün ve 43 sayılı Belediye hissesi satışının İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilmesinin ardından İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 26.05.2021 gün ve 59 sayılı Trafo Yerleri konusu da görüşülerek, yine İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

   Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Haziran ayı Meclis toplantısının ilk oturumu hisselerinin tamamı Çerkezköy Belediyesi’ne ait olan Çerkezköy Halk Ekmek Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 10 Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan ve sermaye artışının da gündemde olduğu Olağanüstü Genel Kurulu’nda Çerkezköy Belediyesi’ni temsil etmeye ve gündem maddelerin karara bağlanması için oy kullanmaya Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın tayin edilmesi konusu görüşülerek, Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.

İKİNCİ TOPLANTI CUMA GÜNÜ YAPILACAK

   Gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından Çerkezköy Belediyesi’nin Haziran ayı Meclis toplantısının ilk oturumu sona erdi. Komisyonlara gönderilen konuları görüşüp, karara bağlamak için Çerkezköy Belediye Meclisi 4 Haziran Cuma günü saat 15.00’da yeniden toplanacak.

Haber Tarihi : 02.06.2021