Çerkezköy TSO'dan ihtiyaç sahiplerine teslim edilmesi için erzak yardımı yapıldı

Haber Çerkezköy Gündem

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) tarafından Ramazan ayı dolayısıyla her yıl dağıtılan erzak kolileri bu yıl da Çerkezköy, Kapaklı ve Saray'da bulunan ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmaya devam ediyor. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, “Bizler için birlik, beraberlik ve paylaşmayı ifade eden Ramazan ayının önemini en yoğun şekilde hissediyor ve paylaşmanın verdiği mutluluğu her sene sürdürdüğümüz bu güzel gelenekle tüm ÇTSO olarak yaşıyoruz” dedi.

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Organ Üyeleri aracılığıyla Çerkezköy, Saray ve Kapaklı ilçelerinde yine ÇTSO Organ Üyeleri tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi birçok aileye ramazan erzak kolilerini ulaştırdı.

RAMAZAN AYI PAYLAŞMA AYIDIR

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, “ Bizler için birlik, beraberlik ve paylaşmayı ifade eden Ramazan ayının önemini en yoğun şekilde hissediyor ve paylaşmanın verdiği mutluluğu her sene sürdürdüğümüz bu güzel gelenekle tüm ÇTSO olarak yaşıyoruz. Bu süreçte emeği geçen herkese en içten duygularımla teşekkür ediyor, tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını birlik, beraberlik ve en önemlisi sağlıkla geçirmesini temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

Haber Tarihi : 05.05.2021